ATAŞEHİR ARENA SPOR
 


Klüp Renkleri :
17623
ATAŞEHİR ARENA SPOR
ATAŞEHİR ARENA SPOR
YUSUF EMRE TAŞKIN
2164729796
5322942202
2164729796
İSTANBUL
ATAŞEHİR
YENİSAHRA MAH. KARAMAN CAD. NO:58

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     16.GRUP
1. HaftaSELİMİYE STADI3.2.2018 14:30 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA - ATAŞEHİR ARENA SPOR 5 2
2. HaftaDUDULLU STADI11.2.2018 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR 2 4
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI17.2.2018 16:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATLAS SPOR 1 1
4. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI25.2.2018 14:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR - ATAŞEHİR ARENA SPOR 6 1
5. HaftaDUDULLU STADI3.3.2018 12:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BEYKOZ ELMALI SPOR 2 5
6. HaftaSELİMİYE STADI11.3.2018 14:00 DOĞANGÜNEŞ - ATAŞEHİR ARENA SPOR 4 1
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI17.3.2018 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI 2 2
8. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI25.3.2018 15:30 GİRNE GENÇLİK - ATAŞEHİR ARENA SPOR 4 1
9. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI31.3.2018 16:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - TED İSTANBUL KOLEJİ 0 4
10. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI8.4.2018 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 1 14
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI14.4.2018 12:00 ATAŞEHİR YONCASPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR 13 2
12. HaftaALEMDAĞ STADYUMU22.4.2018 17:00 ATLAS SPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR
U11 Ligi
     27.GRUP
1. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ14.4.2018 16:45 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR
2. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ21.4.2018 16:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖRNEK GENÇLİK
U12 Ligi
     25.GRUP
1. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ29.10.2017 15:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ
2. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ4.11.2017 12:00 ÖRNEK GENÇLİK - ATAŞEHİR ARENA SPOR
3. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ12.11.2017 13:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖZESATPAŞA
4. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ19.11.2017 16:00 LİBADE - ATAŞEHİR ARENA SPOR
5. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ26.11.2017 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR
6. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ3.12.2017 16:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR
7. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ9.12.2017 16:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - İSTANBUL SİTESPOR
8. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ16.12.2017 14:00 BOSTANCI - ATAŞEHİR ARENA SPOR
9. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ23.12.2017 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR
10. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ30.12.2017 15:00 FERAHSPOR - ATAŞEHİR ARENA SPOR
11. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ7.1.2018 12:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATAŞEHİR ARENA SPOR
U13 Ligi
     30.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI31.3.2018 18:00 ÖRNEK GENÇLİK - ATAŞEHİR ARENA SPOR 2 0
2. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI1.4.2018 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - YENİSAHRA 3 3
3. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI14.4.2018 18:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - YELDEĞİRMENİ 0 4
4. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI15.4.2018 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - ATAŞEHİR ARENA SPOR 0 0
5. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI21.4.2018 13:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR
6. HaftaDUDULLU STADI22.4.2018 12:30 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR ARENA SPOR
U14/B
     20.GRUP
1. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI16.9.2017 14:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - PENDİKGÜCÜ 3 2
2. HaftaÇAKMAK SAHASI24.9.2017 12:30 HAYDARPAŞA DEMİR - ATAŞEHİR ARENA SPOR 3 0
3. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI30.9.2017 11:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖZESATPAŞA 1 4
4. HaftaSULTANBEYLİ BLD. SAHASI8.10.2017 13:30 SULTANBEYLİ - ATAŞEHİR ARENA SPOR 4 3
6. HaftaDUDULLU STADI22.10.2017 12:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 2
7. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI28.10.2017 15:30 TUZLA ŞİFA - ATAŞEHİR ARENA SPOR 6 1
8. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI5.11.2017 13:30 PENDİKGÜCÜ - ATAŞEHİR ARENA SPOR 0 0
9. HaftaDUDULLU STADI11.11.2017 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - HAYDARPAŞA DEMİR 1 2
10. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI19.11.2017 10:30 ÖZESATPAŞA - ATAŞEHİR ARENA SPOR 4 0
11. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI25.11.2017 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - SULTANBEYLİ 0 7
13. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI9.12.2017 13:30 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ATAŞEHİR ARENA SPOR 1 1
14. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI17.12.2017 17:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - TUZLA ŞİFA 1 5
U15/B
     22.GRUP
1. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI6.1.2018 11:00 PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI - ATAŞEHİR ARENA SPOR 3 2
2. HaftaDUDULLU STADI14.1.2018 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ESENKENT 4 1
3. HaftaÇAKMAK SAHASI20.1.2018 14:00 ÖZATAŞEHİR - ATAŞEHİR ARENA SPOR 1 1
4. HaftaÇAKMAK SAHASI25.1.2018 13:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - TUZLA ŞİFA 0 2
5. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI28.1.2018 11:00 İSTANBUL ALTINORDU - ATAŞEHİR ARENA SPOR 3 1
6. HaftaORTAÇEŞME SAHASI31.1.2018 13:30 KÜÇÜKSU YENİ MAH. - ATAŞEHİR ARENA SPOR 4 1
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.2.2018 16:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - KÜÇÜKYALI YELKEN 1 0
8. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI10.2.2018 11:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI 1 0
9. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI17.2.2018 12:30 ESENKENT - ATAŞEHİR ARENA SPOR 5 0
10. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI25.2.2018 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - ÖZATAŞEHİR 2 5
11. HaftaDOLAYOBA SAHASI4.3.2018 14:30 TUZLA ŞİFA - ATAŞEHİR ARENA SPOR 5 0
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.3.2018 12:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - İSTANBUL ALTINORDU 1 0
13. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI18.3.2018 15:00 ATAŞEHİR ARENA SPOR - KÜÇÜKSU YENİ MAH. 0 2
14. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI24.3.2018 13:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ATAŞEHİR ARENA SPOR 2 0