ARENA OLİMPİK GSK
 


Klüp Renkleri :
17162
ARENA OLİMPİK GSK
ARENA OLİMPİK GENÇLİK VE SPOR
ADEM MAT
İSTANBUL
KAĞITHANE
HAMİDİYE MH ANADOLU CD NO:30 KAĞITHANE

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     21.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI14.4.2018 13:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
2. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI21.4.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
U12 Ligi
     14.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI29.10.2017 15:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ARENA OLİMPİK GSK
2. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI4.11.2017 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - ÖRNEKTEPE
3. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ11.11.2017 16:00 SİMURG SPOR - ARENA OLİMPİK GSK
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.11.2017 09:00 ARENA OLİMPİK GSK - KAĞITHANE SADABAD
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI26.11.2017 12:00 ÇELİKTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI2.12.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - ABİDEİ HÜRRİYET
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI16.12.2017 10:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
9. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI24.12.2017 14:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ARENA OLİMPİK GSK
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI30.12.2017 12:00 GÜNYAMAÇ - ARENA OLİMPİK GSK
11. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI6.1.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - HAMİDİYESPOR
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI13.1.2018 12:00 HÜR.EĞİTİM - ARENA OLİMPİK GSK
13. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI21.1.2018 10:00 ARENA OLİMPİK GSK - NURTEPE
U13 Ligi
     20.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI31.3.2018 11:30 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ARENA OLİMPİK GSK 1 4
2. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI1.4.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - SEYRANTEPE OF 6 0
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI14.4.2018 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - ARENA OLİMPİK GSK 0 7
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI15.4.2018 12:30 ARENA OLİMPİK GSK - GÜNYAMAÇ 3 0
5. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI21.4.2018 11:30 HARMANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI22.4.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - HÜR.GÜCÜ
U14/A
     9.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI17.9.2017 16:30 ARENA OLİMPİK GSK - BATI TRAKYA 1 2
2. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI23.9.2017 14:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA - ARENA OLİMPİK GSK 0(H) 3
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI7.10.2017 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - İFA 0 6
5. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI15.10.2017 11:30 ALBAYRAK - ARENA OLİMPİK GSK 4 0(H)
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI21.10.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - TÜRK TELEKOMSPOR 0 4
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI29.10.2017 12:30 GAZİOSMANPAŞA - ARENA OLİMPİK GSK 2 3
8. HaftaMERKEZEFENDİ STADI4.11.2017 11:00 BATI TRAKYA - ARENA OLİMPİK GSK 5 0
11. HaftaKANARYA SAHASI26.11.2017 10:30 İFA - ARENA OLİMPİK GSK 3 0(H)
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI2.12.2017 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - ALBAYRAK 2 4
13. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI10.12.2017 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - ARENA OLİMPİK GSK 3 1
13. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI20.12.2017 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - ARENA OLİMPİK GSK 3 1
14. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI16.12.2017 13:30 ARENA OLİMPİK GSK - GAZİOSMANPAŞA 0 4
U15/B
     7.GRUP
1. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI7.1.2018 11:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - ARENA OLİMPİK GSK 3 2
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI13.1.2018 13:30 ARENA OLİMPİK GSK - NURTEPE 7 0
3. HaftaMİMARSİNAN BABA HAKKI STADI21.1.2018 12:00 BEYLİKDÜZÜ DEMİR - ARENA OLİMPİK GSK 5 6
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI24.1.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - AKŞEMSETTİN 2 7
5. HaftaİBB ESENLER STADI27.1.2018 17:00 ATIŞALANI - ARENA OLİMPİK GSK 1 5
6. HaftaMİMARSİNAN BABA HAKKI STADI1.2.2018 12:00 MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011 - ARENA OLİMPİK GSK 6 1
7. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI3.2.2018 10:00 ARENA OLİMPİK GSK - AVCILAR BELEDİYE 3 2
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI11.2.2018 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR 0 11
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI25.2.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - BEYLİKDÜZÜ DEMİR 1 4
11. HaftaYILDIZTABYA STADI3.3.2018 10:00 AKŞEMSETTİN - ARENA OLİMPİK GSK 4 3
12. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI11.3.2018 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - ATIŞALANI 4 3
13. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI17.3.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011 2 3
14. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU25.3.2018 11:30 AVCILAR BELEDİYE - ARENA OLİMPİK GSK 2 1
U17/B
     5.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI10.3.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - NURTEPE 2 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.3.2018 11:00 GÜNYAMAÇ - ARENA OLİMPİK GSK 3 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI24.3.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - SARIGÖL BİRLİK 4 2
4. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI31.3.2018 11:00 İSTANBUL BAFRA - ARENA OLİMPİK GSK 2 1
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI8.4.2018 09:00 ARENA OLİMPİK GSK - ALTINAY 3 0
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI14.4.2018 16:00 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ 5 2
7. HaftaKANARYA SAHASI22.4.2018 14:00 ŞİRİNEVLER - ARENA OLİMPİK GSK
U19/2.Ligi
     17.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI31.12.2017 11:00 GELİŞİMSPOR - ARENA OLİMPİK GSK 1 2
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI11.1.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - Y.S.SELİM 7 2
4. HaftaHALKALI ETAP STADI14.1.2018 15:00 HALKALI - ARENA OLİMPİK GSK 4 3
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI20.1.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - R.HİSARI 3 0
6. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI28.1.2018 12:30 TERAZİDERE - ARENA OLİMPİK GSK 4 0
7. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI31.1.2018 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - SİMURG SPOR 8 1
10. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI17.2.2018 11:00 Y.S.SELİM - ARENA OLİMPİK GSK 1 5
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI25.2.2018 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - HALKALI 2 3
12. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI3.3.2018 13:00 R.HİSARI - ARENA OLİMPİK GSK 1 5
13. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI11.3.2018 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - TERAZİDERE 3 7
14. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI17.3.2018 15:00 SİMURG SPOR - ARENA OLİMPİK GSK 2 6