ARENA OLİMPİK GSK
 


Klüp Renkleri :
ARENA OLİMPİK GSK
ARENA OLİMPİK GENÇLİK VE SPOR
ADEM MAT
İSTANBUL
KAĞITHANE
HAMİDİYE MH ANADOLU CD NO:30 KAĞITHANE

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     10.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI1.4.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - ABİDEİ HÜRRİYET
2. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ8.4.2017 10:00 HÜR.GÜCÜ - ARENA OLİMPİK GSK
3. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI17.4.2017 14:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
3. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI22.4.2017 14:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
4. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI23.4.2017 09:00 ARENA OLİMPİK GSK - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
5. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI29.4.2017 09:00 GÜNYAMAÇ - ARENA OLİMPİK GSK
U12 Ligi
     14.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI16.10.2016 13:00 FATİH SULTAN MEHMET - ARENA OLİMPİK GSK
2. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI22.10.2016 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - HARMANTEPE
3. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI30.10.2016 10:00 İST.BAYBURT - ARENA OLİMPİK GSK
4. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI5.11.2016 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
8. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI3.12.2016 10:00 ÇELİKTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
9. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI11.12.2016 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - ÇELİKTEPE ÜMİT
U13 Ligi
     23.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI19.3.2017 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - FATİH SULTAN MEHMET 2 1
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI25.3.2017 16:00 ARENA OLİMPİK GSK - YILDIZ KANARYALAR 2 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI1.4.2017 14:30 ARENA OLİMPİK GSK - SİMURG SPOR 2 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI2.4.2017 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - ARENA OLİMPİK GSK 2 0
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI15.4.2017 16:30 ARENA OLİMPİK GSK - TARABYA 6 0
7. HaftaBEYOĞLU STADI22.4.2017 14:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - ARENA OLİMPİK GSK 2 2
7. HaftaBEYOĞLU STADI17.4.2017 10:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - ARENA OLİMPİK GSK 2 2
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI23.4.2017 10:30 FATİH SULTAN MEHMET - ARENA OLİMPİK GSK 0(H) 3
9. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI29.4.2017 10:30 YILDIZ KANARYALAR - ARENA OLİMPİK GSK
U14/B
     14.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI24.12.2016 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - GÜNEŞLİ 2 4
2. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI26.1.2017 11:00 İSTANBUL KASTAMONU - ARENA OLİMPİK GSK 6 4
2. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI1.1.2017 12:30 İSTANBUL KASTAMONU - ARENA OLİMPİK GSK 6 4
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI21.1.2017 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL ATAKENT 0 10
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI7.1.2017 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL ATAKENT 0 10
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI29.1.2017 13:00 ÇELİKSPOR - ARENA OLİMPİK GSK 2 5
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI5.2.2017 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - RUMELİ İDMANYURDU 1 3
7. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI9.2.2017 12:00 GOP.VENÜS - ARENA OLİMPİK GSK 0(H) 3
8. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI12.2.2017 13:30 GÜNEŞLİ - ARENA OLİMPİK GSK 5 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.2.2017 11:30 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL KASTAMONU 2 2
10. HaftaKOCASİNAN SAHASI26.2.2017 10:00 İSTANBUL ATAKENT - ARENA OLİMPİK GSK 7 0
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI1.3.2017 11:30 ARENA OLİMPİK GSK - ÇELİKSPOR 5 1
13. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI9.3.2017 14:00 RUMELİ İDMANYURDU - ARENA OLİMPİK GSK 1 3
14. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI12.3.2017 11:00 ARENA OLİMPİK GSK - GOP.VENÜS 6 0
U16/B
     10.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI22.1.2017 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - YENİUFUK 4 1
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI8.1.2017 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - YENİUFUK 4 1
2. HaftaNAMIK SEVİK STADI25.1.2017 15:00 İSTANBUL KONYA - ARENA OLİMPİK GSK 1 8
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI28.1.2017 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - ŞİRİNTEPE 2 8
4. HaftaMERKEZEFENDİ STADI2.2.2017 15:00 Z.YILDIZ - ARENA OLİMPİK GSK 0 4
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI4.2.2017 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - ARNAVUTKÖY BLD. 0 6
6. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI11.2.2017 11:00 HAMİDİYESPOR - ARENA OLİMPİK GSK 4 2
7. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI19.2.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 2 2
8. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI22.2.2017 15:30 YENİUFUK - ARENA OLİMPİK GSK 2 1
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI25.2.2017 13:30 ARENA OLİMPİK GSK - İSTANBUL KONYA 3 0
10. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI5.3.2017 13:00 ŞİRİNTEPE - ARENA OLİMPİK GSK 3 1
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI11.3.2017 16:00 ARENA OLİMPİK GSK - Z.YILDIZ 2 2
12. HaftaTAŞOLUK STADI19.3.2017 12:00 ARNAVUTKÖY BLD. - ARENA OLİMPİK GSK 7 0
13. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI22.3.2017 14:00 ARENA OLİMPİK GSK - HAMİDİYESPOR 1 5
14. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI25.3.2017 12:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ARENA OLİMPİK GSK 2 1
U17/B
     5.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI9.10.2016 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - Y.S.SELİM 2 2
2. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI15.10.2016 09:00 EMİRGAN - ARENA OLİMPİK GSK 0 7
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI23.10.2016 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - KEMERBURGAZ 5 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI29.10.2016 11:30 HÜR.GÜCÜ - ARENA OLİMPİK GSK 1 3
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI3.11.2016 15:00 ARENA OLİMPİK GSK - CEVATPAŞA 2 0
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI6.11.2016 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - SÖĞÜTLÜÇEŞME 1 2
10. HaftaKEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ4.12.2016 13:00 KEMERBURGAZ - ARENA OLİMPİK GSK 1 5
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI10.12.2016 10:00 ARENA OLİMPİK GSK - HÜR.GÜCÜ 3 2
13. HaftaİFA SAHASI24.12.2016 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ARENA OLİMPİK GSK 2 1
14. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI1.1.2017 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - SULTANGÜCÜ 3 2
U19/2.Ligi
     6.GRUP
1. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI9.4.2017 13:00 ARENA OLİMPİK GSK - RUMELİ İDMANYURDU 0 0
2. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI17.4.2017 16:00 R.KAVAĞI - ARENA OLİMPİK GSK
2. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI4.5.2017 16:00 R.KAVAĞI - ARENA OLİMPİK GSK
3. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI23.4.2017 12:00 ARENA OLİMPİK GSK - ÇELİKSPOR 5 1
4. HaftaALİBEYKÖY STADI29.4.2017 14:00 T.TAYFUN - ARENA OLİMPİK GSK