ASLANORDU GENÇLİK
 


Klüp Renkleri :
17084
ASLANORDU GENÇLİK
ASLANORDU GENÇLİK SPOR
ÖMER ÖZYURT
5325271567
İSTANBUL
ESENLER
ORUÇ REİS MAH. EGE CAD. NO:3/GİRİŞ

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     14.GRUP
1. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ14.4.2018 17:00 ASLANORDU GENÇLİK - BAYRAMPAŞA TEKNİK
2. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ21.4.2018 16:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ASLANORDU GENÇLİK
U12 Ligi
     8.GRUP
1. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ29.10.2017 11:00 ASLANORDU GENÇLİK - ALBAYRAK
2. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ4.11.2017 12:00 GÜRZAFER - ASLANORDU GENÇLİK
3. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ12.11.2017 09:00 ATIŞALANI - ASLANORDU GENÇLİK
4. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ18.11.2017 12:00 ASLANORDU GENÇLİK - ESENLER KENTYILDIZ
5. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ26.11.2017 13:00 ESENLER - ASLANORDU GENÇLİK
6. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ2.12.2017 11:00 ASLANORDU GENÇLİK - HASİP DİNÇSOY İÖO
8. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ16.12.2017 11:00 ASLANORDU GENÇLİK - ÖZ Y.SELİM
9. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ23.12.2017 15:00 KARADENİZ - ASLANORDU GENÇLİK
10. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ30.12.2017 12:00 ASLANORDU GENÇLİK - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
11. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ7.1.2018 13:00 KÜÇÜKKÖY - ASLANORDU GENÇLİK
U13 Ligi
     14.GRUP
1. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI31.3.2018 17:00 ESENLER - ASLANORDU GENÇLİK 0 2
2. HaftaİBB ESENLER STADI1.4.2018 11:30 ASLANORDU GENÇLİK - ATIŞALANI 3 0
3. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI14.4.2018 13:00 KARADENİZ - ASLANORDU GENÇLİK 1 2
4. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI15.4.2018 12:00 ASLANORDU GENÇLİK - ES.KULÜP ATLETİK 2 2
5. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI21.4.2018 13:30 G.O.PAŞA BARBAROS - ASLANORDU GENÇLİK
6. HaftaİBB ESENLER STADI22.4.2018 12:45 ASLANORDU GENÇLİK - ESENLER KENTYILDIZ
U14/B
     10.GRUP
2. HaftaİBB ESENLER STADI24.9.2017 11:30 ASLANORDU GENÇLİK - KEMER FK 0 5
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA30.9.2017 09:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - ASLANORDU GENÇLİK 5 0
4. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ8.10.2017 13:30 ASLANORDU GENÇLİK - YENİ ORTABAYIR 3 5
5. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ14.10.2017 12:30 ASLANORDU GENÇLİK - TAKSİM 7 0
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.10.2017 12:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ASLANORDU GENÇLİK 5 1
7. HaftaİBB ESENLER STADI28.10.2017 09:00 ASLANORDU GENÇLİK - BEŞTELSİZ 5 3
8. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI5.11.2017 10:30 ASLANORDU GENÇLİK - KÜÇÜKKÖY 0 3
9. HaftaGÖKTÜRK SAHASI11.11.2017 15:00 KEMER FK - ASLANORDU GENÇLİK 5 0
10. HaftaİBB ESENLER STADI19.11.2017 09:00 ASLANORDU GENÇLİK - İSTANBUL BARIŞSPOR 3 1
11. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI25.11.2017 09:00 YENİ ORTABAYIR - ASLANORDU GENÇLİK 1 4
12. HaftaFERİKÖY STADI3.12.2017 12:30 TAKSİM - ASLANORDU GENÇLİK 2 6
13. HaftaİBB ESENLER STADI9.12.2017 10:30 ASLANORDU GENÇLİK - TEPEBAĞ KÜLTÜR 1 3
14. HaftaMERKEZEFENDİ STADI17.12.2017 17:00 BEŞTELSİZ - ASLANORDU GENÇLİK 0 3
U15/B
     11.GRUP
1. HaftaHALKALI ETAP STADI7.1.2018 10:00 AKYEL SPOR - ASLANORDU GENÇLİK 5 0
2. HaftaİBB ESENLER STADI13.1.2018 11:30 ASLANORDU GENÇLİK - VEFASPOR 3 0
3. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI21.1.2018 09:30 ASLANORDU GENÇLİK - EMİREFENDİ 3 1
5. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI27.1.2018 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ASLANORDU GENÇLİK 1 0
6. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI1.2.2018 17:00 MURADİYE - ASLANORDU GENÇLİK 3 4
7. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI3.2.2018 13:30 ASLANORDU GENÇLİK - FATİH YAYLA 5 0
8. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI11.2.2018 12:00 ASLANORDU GENÇLİK - AKYEL SPOR 0 3
9. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI17.2.2018 13:00 VEFASPOR - ASLANORDU GENÇLİK 1 2
10. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI25.2.2018 13:00 EMİREFENDİ - ASLANORDU GENÇLİK 3 4
12. HaftaİBB ESENLER STADI11.3.2018 09:00 ASLANORDU GENÇLİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR 4 1
13. HaftaİBB ESENLER STADI17.3.2018 17:00 ASLANORDU GENÇLİK - MURADİYE 0 0
14. HaftaNAMIK SEVİK STADI25.3.2018 11:00 FATİH YAYLA - ASLANORDU GENÇLİK 1 5
U16/B
     10.GRUP
1. HaftaİBB ESENLER STADI23.9.2017 14:00 ASLANORDU GENÇLİK - GÜZELHİSAR 2 1
2. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI1.10.2017 15:30 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - ASLANORDU GENÇLİK 0 2
4. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI15.10.2017 13:00 ASLANORDU GENÇLİK - IRMAKSPOR 1 0
6. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI29.10.2017 14:00 ASLANORDU GENÇLİK - ABİDEİ HÜRRİYET 1 2
7. HaftaYILDIZTABYA STADI4.11.2017 09:00 YILDIZTABYA - ASLANORDU GENÇLİK 2 1
8. HaftaEYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI12.11.2017 12:00 GÜZELHİSAR - ASLANORDU GENÇLİK 1 2
9. HaftaSEYİT ATEŞ STADI18.11.2017 15:30 ASLANORDU GENÇLİK - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET 1 0
11. HaftaMERKEZEFENDİ STADI2.12.2017 16:30 IRMAKSPOR - ASLANORDU GENÇLİK 2 1
13. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI16.12.2017 12:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ASLANORDU GENÇLİK 3 0
14. HaftaİBB ESENLER STADI23.12.2017 13:30 ASLANORDU GENÇLİK - YILDIZTABYA 0 5