ATAŞEHİRGÜCÜ
 


Klüp Renkleri :
17049
ATAŞEHİRGÜCÜ
ATAŞEHİRGÜCÜ SPOR (17049)
MAHMUT KAVAK
2163785255
2163785255
İSTANBUL
ATAŞEHİR
İÇERENKÖY MAH. KÜÇÜKBAKKALKÖY YOLU CAD. NO:49/C

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     15.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.2.2018 14:30 TAÇSPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ 2 4
2. HaftaDUDULLU STADI21.2.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 5 1
2. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI10.2.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 5 1
3. HaftaDOLAYOBA SAHASI18.2.2018 14:30 FK 1864 - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 8
5. HaftaSARIGAZİ STADYUMU4.3.2018 14:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ANADOLU KARTALLARI 5 2
6. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI10.3.2018 15:30 ATALAR - ATAŞEHİRGÜCÜ 2 6
7. HaftaDUDULLU STADI18.3.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 9 1
8. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI24.3.2018 16:00 SAPANBAĞLARI - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 0
10. HaftaDUDULLU STADI7.4.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - TAÇSPOR 3 1
11. HaftaALEMDAĞ STADYUMU15.4.2018 16:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATAŞEHİRGÜCÜ 5 3
12. HaftaSARIGAZİ STADYUMU21.4.2018 16:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - FK 1864
U11 Ligi
     26.GRUP
1. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ15.4.2018 14:15 YENİSAHRA - ATAŞEHİRGÜCÜ
2. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ21.4.2018 17:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - İSTANBUL SİTESPOR
U13 Ligi
     29.GRUP
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI31.3.2018 11:45 İÇERENKÖY İ.Y. - ATAŞEHİRGÜCÜ 5 0
2. HaftaDUDULLU STADI1.4.2018 17:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - SELİMİYE 0 8
3. HaftaÇAKMAK SAHASI14.4.2018 13:15 VALİDE TAYFUN - ATAŞEHİRGÜCÜ 9 0
4. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI15.4.2018 13:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÜNALANSPOR 0 8
5. HaftaSARIGAZİ STADYUMU21.4.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - HİLALSPOR
6. HaftaSELİMİYE STADI22.4.2018 12:00 ÜSKÜDAR İCADİYE - ATAŞEHİRGÜCÜ
U14/B
     18.GRUP
1. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI16.9.2017 14:00 KARTAL YUVASI - ATAŞEHİRGÜCÜ 4 1
2. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI24.9.2017 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - YAMANSPOR 1 4
3. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI30.9.2017 11:00 CEVİZLİ ANADOLU - ATAŞEHİRGÜCÜ 3 2
4. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI8.10.2017 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - YENİSAHRA 0 4
5. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI14.10.2017 13:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 3
6. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI22.10.2017 10:00 GÜLSUYU - ATAŞEHİRGÜCÜ 4 1
7. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI28.10.2017 11:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ANADOLU KARTALLARI 0 3
8. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI5.11.2017 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - KARTAL YUVASI 1 9
9. HaftaÇAKMAK SAHASI11.11.2017 12:00 YAMANSPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ 5 1
10. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI19.11.2017 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - CEVİZLİ ANADOLU 1 3
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.11.2017 17:00 YENİSAHRA - ATAŞEHİRGÜCÜ 7 0
12. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI3.12.2017 13:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2 6
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI9.12.2017 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - GÜLSUYU 2 5
14. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI17.12.2017 15:30 ANADOLU KARTALLARI - ATAŞEHİRGÜCÜ 5 2
U15/B
     23.GRUP
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI7.1.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ORTAÇEŞME 1 2
2. HaftaSARIGAZİ STADYUMU13.1.2018 14:00 SANCAKTEPE - ATAŞEHİRGÜCÜ 3 1
3. HaftaÇAKMAK SAHASI21.1.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ANADOLU KARTALLARI 1 0
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI24.1.2018 13:30 ÇENGELKÖY - ATAŞEHİRGÜCÜ 6 1
5. HaftaSARIGAZİ STADYUMU27.1.2018 14:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ERENKÖY ACAR 5 3
6. HaftaDUDULLU STADI1.2.2018 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - KAVACIK 1 6
7. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI3.2.2018 16:30 İDEALTEPESPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ 4 0
8. HaftaORTAÇEŞME SAHASI11.2.2018 10:00 ORTAÇEŞME - ATAŞEHİRGÜCÜ 4 0
9. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI17.2.2018 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - SANCAKTEPE 0 1
10. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI25.2.2018 15:00 ANADOLU KARTALLARI - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 0
11. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI3.3.2018 13:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÇENGELKÖY 0 5
12. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI11.3.2018 13:30 ERENKÖY ACAR - ATAŞEHİRGÜCÜ 3 5
13. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI17.3.2018 12:00 KAVACIK - ATAŞEHİRGÜCÜ 6 1
14. HaftaSARIGAZİ STADYUMU25.3.2018 14:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - İDEALTEPESPOR 0 4
U17/B
     29.GRUP
1. HaftaSARIGAZİ STADYUMU10.3.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - KURTKÖYSPOR 0 7
2. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI18.3.2018 16:30 ANADOLU KARTALLARI - ATAŞEHİRGÜCÜ 0 0
3. HaftaSARIGAZİ STADYUMU24.3.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - PENDİK KAVAKPINAR 1 2
4. HaftaİSTANBUL SİTE SAHASI31.3.2018 16:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 3
5. HaftaSARIGAZİ STADYUMU8.4.2018 13:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - PENDİK VELİBABA 1 3
6. HaftaALEMDAĞ STADYUMU14.4.2018 15:00 TRABZON SAMANDIRA - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 2
U19/2.Ligi
     21.GRUP
1. HaftaDUDULLU STADI31.12.2017 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - HAYDARPAŞA DEMİR 2 1
2. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI6.1.2018 12:00 HASANPAŞA - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 3
3. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI11.1.2018 15:00 1923 ESENKENT - ATAŞEHİRGÜCÜ 4 0
5. HaftaİSTANBUL SİTE SAHASI20.1.2018 14:30 İSTANBUL SİTESPOR - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 1
6. HaftaDUDULLU STADI28.1.2018 12:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - KAVACIK 2 1
7. HaftaPENDİK BLD. ÇAMLIK STADI31.1.2018 15:00 TUZLA MİMARSİNAN - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 5
8. HaftaÇAKMAK SAHASI3.2.2018 16:00 HAYDARPAŞA DEMİR - ATAŞEHİRGÜCÜ 1 2
9. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI11.2.2018 14:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - HASANPAŞA 2 0
12. HaftaSARIGAZİ STADYUMU3.3.2018 16:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - İSTANBUL SİTESPOR 1 0
13. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI11.3.2018 10:00 KAVACIK - ATAŞEHİRGÜCÜ 3 0
14. HaftaSARIGAZİ STADYUMU17.3.2018 14:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - TUZLA MİMARSİNAN 1 2