AVCILAR GENÇLİK
 


Klüp Renkleri :
AVCILAR GENÇLİK
AVCILAR GENÇLİK SPOR
FEHMİ ÇELİK
535 023 99 40
2124225868
2125906426
İSTANBUL
AVCILAR
OSMANPAŞA CAD. NO:14

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     1.GRUP
1. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA2.4.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - AMBARLI
2. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA8.4.2017 17:00 İSTANBUL BEYKENT - AVCILAR GENÇLİK
3. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA22.4.2017 18:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR GENÇLİK
3. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA17.4.2017 18:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR GENÇLİK
4. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA30.4.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - YEŞİLESENYURT
5. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA1.5.2017 13:00 BEYLİKDÜZÜ 2011 - AVCILAR GENÇLİK
6. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA6.5.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
7. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA14.5.2017 14:00 KESTANELİK - AVCILAR GENÇLİK
8. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA20.5.2017 13:00 AVCILAR GENÇLİK - MURATBEY
9. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA27.5.2017 15:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - AVCILAR GENÇLİK
10. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA28.5.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - BEYLİKGÜCÜSPOR
11. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA3.6.2017 16:00 AVCILAR YEŞİLKENT - AVCILAR GENÇLİK
U12 Ligi
1. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA15.10.2016 10:00 AVCILAR GENÇLİK - AVCILAR 1903 SPOR
2. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA23.10.2016 13:00 YEŞİLESENYURT - AVCILAR GENÇLİK
3. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA29.10.2016 14:00 DENİZKÖŞKLER - AVCILAR GENÇLİK
8. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA4.12.2016 12:00 AVCILAR GENÇLİK - ESENKENT GENÇLİK
9. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA11.12.2016 10:00 ESENYURT - AVCILAR GENÇLİK
11. HaftaB.ÇEKMECE ÖN SAHA24.12.2016 11:00 ESENYURT İNCİRTEPE - AVCILAR GENÇLİK
U13 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI19.3.2017 10:00 ESENYURT KARTAL - AVCILAR GENÇLİK 0 12
2. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU25.3.2017 13:00 AVCILAR GENÇLİK - AMBARLI 6 0
3. HaftaGÜZELCE STADI1.4.2017 16:00 TUNCAY SOYAK SPOR - AVCILAR GENÇLİK 1 0
4. HaftaBOLLUCA STADI2.4.2017 16:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - AVCILAR GENÇLİK 2 5
5. HaftaGÜRPINAR STADI9.4.2017 13:00 İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR - AVCILAR GENÇLİK 3 0
6. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI15.4.2017 13:00 ESEN BAYBURT - AVCILAR GENÇLİK 1 0
7. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU22.4.2017 14:30 AVCILAR GENÇLİK - M.KEMALPAŞA 4 0
7. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU17.4.2017 14:30 AVCILAR GENÇLİK - M.KEMALPAŞA 4 0
8. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU23.4.2017 10:30 AVCILAR GENÇLİK - ESENYURT KARTAL 4 0
9. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU29.4.2017 15:00 AMBARLI - AVCILAR GENÇLİK 0 5
10. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU6.5.2017 13:30 AVCILAR GENÇLİK - TUNCAY SOYAK SPOR 2 3
11. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU7.5.2017 10:30 AVCILAR GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR 4 0
12. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU14.5.2017 11:00 AVCILAR GENÇLİK - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR 0 6
13. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU20.5.2017 12:30 AVCILAR GENÇLİK - ESEN BAYBURT 0 0
14. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU21.5.2017 18:00 M.KEMALPAŞA - AVCILAR GENÇLİK 0 2
U15/B
     8.GRUP
2. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI1.10.2016 17:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - AVCILAR GENÇLİK 1 6
3. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU9.10.2016 17:00 AVCILAR GENÇLİK - KAĞITHANE 7 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI15.10.2016 13:00 HARMANTEPE - AVCILAR GENÇLİK 3 5
5. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU20.10.2016 13:00 AVCILAR GENÇLİK - CENNET BARBAROS 1 3
6. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU23.10.2016 12:00 AVCILAR GENÇLİK - YILDIZ KANARYALAR 0 4
7. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI29.10.2016 09:30 R.KAVAĞI - AVCILAR GENÇLİK 1 2
12. HaftaK.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI4.12.2016 09:30 CENNET BARBAROS - AVCILAR GENÇLİK 2 2
13. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI10.12.2016 13:00 YILDIZ KANARYALAR - AVCILAR GENÇLİK 0 1
U16/B
     9.GRUP
1. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU21.1.2017 13:00 AVCILAR GENÇLİK - BEŞYÜZEVLER 0 3
1. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU7.1.2017 13:00 AVCILAR GENÇLİK - BEŞYÜZEVLER 0 3
2. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI8.2.2017 13:00 GÜMÜŞDERE - AVCILAR GENÇLİK 4 2
4. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI31.1.2017 15:00 YAHYA KEMAL - AVCILAR GENÇLİK 4 2
5. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU4.2.2017 11:00 AVCILAR GENÇLİK - ALEMDAR 4 0
6. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI12.2.2017 11:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - AVCILAR GENÇLİK 5 1
7. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU18.2.2017 10:45 AVCILAR GENÇLİK - BAĞCILAR G.GÜCÜ 3 3
8. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI23.2.2017 11:30 BEŞYÜZEVLER - AVCILAR GENÇLİK 5 0
9. HaftaGÜRPINAR STADI26.2.2017 14:00 AVCILAR GENÇLİK - GÜMÜŞDERE 3 2
11. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI12.3.2017 12:00 AVCILAR GENÇLİK - YAHYA KEMAL 2 5
12. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI18.3.2017 12:30 ALEMDAR - AVCILAR GENÇLİK 1 1
13. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU23.3.2017 16:00 AVCILAR GENÇLİK - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR 2 2
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI26.3.2017 09:30 BAĞCILAR G.GÜCÜ - AVCILAR GENÇLİK 2 0