BAĞCILAR ORDU
 


Klüp Renkleri :
17020
BAĞCILAR ORDU
BAĞCILAR ORDU SPOR KULÜBÜ (17020)
ÜNAL ULUDAĞ
5375799348
İSTANBUL
BAĞCILAR
GÖZTEPE MAH. ORHAN GAZİ CAD. SARAY SOKAK NO:14

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     7.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)14.4.2018 09:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)22.4.2018 11:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR ORDU
U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)29.10.2017 15:00 BAĞCILAR ORDU - ÇAĞRIM MARMARA 1907
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)5.11.2017 15:00 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ORDU
3. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)11.11.2017 16:00 BAĞCILAR ORDU - İSTANBUL BULANCAK
4. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)19.11.2017 14:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR ORDU
5. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)25.11.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR
6. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)3.12.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR ORDU
7. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)10.12.2017 16:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EĞİTİM
8. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)16.12.2017 16:00 BAĞCILAR EVREN - BAĞCILAR ORDU
9. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)24.12.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR G.GÜCÜ
10. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)31.12.2017 15:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR ORDU
11. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)6.1.2018 15:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR ORDU
U13 Ligi
     7.GRUP
1. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI31.3.2018 11:00 BAĞCILAR ORDU - ÇAĞRIM MARMARA 1907 2 3
2. HaftaİFA SAHASI1.4.2018 09:00 SİYAVUŞPAŞA - BAĞCILAR ORDU 1 1
3. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ14.4.2018 18:00 BAĞCILAR ORDU - GÜNEŞLİ 0 2
4. HaftaKANARYA SAHASI15.4.2018 13:00 YENİBOSNA - BAĞCILAR ORDU 10 0
5. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ21.4.2018 09:00 BAĞCILAR ORDU - ŞAFAK 76
6. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ22.4.2018 09:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR ORDU
U14/B
     9.GRUP
1. HaftaNAMIK SEVİK STADI17.9.2017 12:30 DAVUTPAŞA - BAĞCILAR ORDU 4 2
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.10.2017 12:00 BAĞCILAR ORDU - HALKALI ÇAMLIKALTI 4 0
4. HaftaSEYİT ATEŞ STADI7.10.2017 11:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR ORDU 2 1
5. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.10.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - ATAKENT 2015 1 2
7. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI29.10.2017 11:00 BAĞCILAR ORDU - SEFAKÖY 4 2
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.11.2017 18:30 BAĞCILAR ORDU - DAVUTPAŞA 2 1
11. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI26.11.2017 19:30 BAĞCILAR ORDU - RUMELİ İDMANYURDU 2 1
12. HaftaHALKALI ETAP STADI2.12.2017 09:30 ATAKENT 2015 - BAĞCILAR ORDU 1 1
14. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI16.12.2017 09:30 SEFAKÖY - BAĞCILAR ORDU 2 1
U15/B
1. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI7.1.2018 12:00 BAĞCILAR ORDU - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 3 0
2. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI13.1.2018 12:00 ESENAY - BAĞCILAR ORDU 0 8
3. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI21.1.2018 11:00 İST.BAYBURT - BAĞCILAR ORDU 0 2
4. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.1.2018 15:00 BAĞCILAR ORDU - TOZKOPARAN BİRLİK 8 1
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.2.2018 12:00 BAĞCILAR ORDU - ESENYURT KARTAL 8 0
7. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI3.2.2018 10:45 SEFAKÖY - BAĞCILAR ORDU 1 6
8. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI11.2.2018 11:30 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ - BAĞCILAR ORDU 0 3
9. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ18.2.2018 13:00 BAĞCILAR ORDU - ESENAY 9 0
10. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ25.2.2018 10:30 BAĞCILAR ORDU - İST.BAYBURT 1 2
11. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI3.3.2018 10:30 TOZKOPARAN BİRLİK - BAĞCILAR ORDU 1 4
12. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ11.3.2018 12:00 BAĞCILAR ORDU - AVCILAR GENÇLİK (AFA) 7 1
13. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI17.3.2018 09:30 ESENYURT KARTAL - BAĞCILAR ORDU 1 5
14. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ25.3.2018 10:30 BAĞCILAR ORDU - SEFAKÖY 5 1
U16/B
     7.GRUP
1. HaftaKEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ24.9.2017 16:00 CEVAT KÖPRÜBAŞI - BAĞCILAR ORDU 4 2
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI30.9.2017 11:30 BAĞCILAR ORDU - Z.YILDIZ 6 0
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.10.2017 19:30 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ORDU 0 4
4. HaftaSEYİT ATEŞ STADI14.10.2017 11:30 BAĞCILAR ORDU - ÖRNEKTEPE 3 3
5. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI22.10.2017 10:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAĞCILAR ORDU 2 3
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI28.10.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - İSTANBUL BAFRA 3 3
7. HaftaKÜÇÜKKÖY STADI5.11.2017 14:30 GOP.ŞEMSİPAŞA - BAĞCILAR ORDU 0 5
8. HaftaKANARYA SAHASI11.11.2017 13:30 BAĞCILAR ORDU - CEVAT KÖPRÜBAŞI 0 1
9. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI19.11.2017 09:00 Z.YILDIZ - BAĞCILAR ORDU 5 4
10. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI25.11.2017 18:30 BAĞCILAR ORDU - GÜNEŞLİ 3 0
11. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI3.12.2017 15:00 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR ORDU 2 3
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI9.12.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - BAHÇELİEVLER ÇINAR 6 2
13. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI17.12.2017 09:30 İSTANBUL BAFRA - BAĞCILAR ORDU 1 1
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.12.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - GOP.ŞEMSİPAŞA 6 2