BAĞCILAR ORDU
 


Klüp Renkleri :
17020
BAĞCILAR ORDU
BAĞCILAR ORDU SPOR KULÜBÜ (17020)
ÜNAL ULUDAĞ
5375799348
İSTANBUL
BAĞCILAR
GÖZTEPE MAH. ORHAN GAZİ CAD. SARAY SOKAK NO:14

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)29.10.2017 15:00 BAĞCILAR ORDU - ÇAĞRIM MARMARA 1907
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)5.11.2017 15:00 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ORDU
3. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)11.11.2017 16:00 BAĞCILAR ORDU - İSTANBUL BULANCAK
4. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)19.11.2017 14:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR ORDU
5. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)25.11.2017 14:00 BAĞCILAR ORDU - ATEŞTUĞLA SPOR
6. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)3.12.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR ORDU
7. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)10.12.2017 16:00 BAĞCILAR ORDU - BAĞCILAR EĞİTİM
U14/B
     9.GRUP
1. HaftaNAMIK SEVİK STADI17.9.2017 12:30 DAVUTPAŞA - BAĞCILAR ORDU 4 2
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.10.2017 12:00 BAĞCILAR ORDU - HALKALI ÇAMLIKALTI 4 0
4. HaftaSEYİT ATEŞ STADI7.10.2017 11:00 RUMELİ İDMANYURDU - BAĞCILAR ORDU 2 1
5. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.10.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - ATAKENT 2015 1 2
7. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI29.10.2017 11:00 BAĞCILAR ORDU - SEFAKÖY 4 2
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.11.2017 18:30 BAĞCILAR ORDU - DAVUTPAŞA 2 1
11. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI26.11.2017 19:30 BAĞCILAR ORDU - RUMELİ İDMANYURDU 2 1
12. HaftaHALKALI ETAP STADI2.12.2017 09:30 ATAKENT 2015 - BAĞCILAR ORDU 1 1
U16/B
     7.GRUP
1. HaftaKEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ24.9.2017 16:00 CEVAT KÖPRÜBAŞI - BAĞCILAR ORDU 4 2
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI30.9.2017 11:30 BAĞCILAR ORDU - Z.YILDIZ 6 0
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.10.2017 19:30 GÜNEŞLİ - BAĞCILAR ORDU 0 4
4. HaftaSEYİT ATEŞ STADI14.10.2017 11:30 BAĞCILAR ORDU - ÖRNEKTEPE 3 3
5. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI22.10.2017 10:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAĞCILAR ORDU 2 3
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI28.10.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - İSTANBUL BAFRA 3 3
7. HaftaKÜÇÜKKÖY STADI5.11.2017 14:30 GOP.ŞEMSİPAŞA - BAĞCILAR ORDU 0 5
8. HaftaKANARYA SAHASI11.11.2017 13:30 BAĞCILAR ORDU - CEVAT KÖPRÜBAŞI 0 1
9. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI19.11.2017 09:00 Z.YILDIZ - BAĞCILAR ORDU 5 4
10. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI25.11.2017 18:30 BAĞCILAR ORDU - GÜNEŞLİ 3 0
11. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI3.12.2017 15:00 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR ORDU 2 3
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI9.12.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - BAHÇELİEVLER ÇINAR 6 2