BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
 


Klüp Renkleri :
BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 2014 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MEMDUH KARAFERYE
5322781391
2126723361
İSTANBUL
ARNAVUTKÖY
AŞIK VEYSEL MAH.HADIMKÖY BAHÇEŞEHİR YOLU BLOU 6.CAD.K1 D3

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     3.GRUP
1. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ2.4.2017 14:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ESENYURT KARTAL
2. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA9.4.2017 10:00 YEŞİLBAYIR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
3. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA17.4.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR SPOR
3. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA22.4.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR SPOR
4. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA30.4.2017 09:00 5 MEVSİM GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
5. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA6.5.2017 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR KARTAL
6. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA14.5.2017 13:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
7. HaftaBAŞAKŞEHİR BAŞAK HALI SAHA20.5.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA
8. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ27.5.2017 13:00 BAŞAKŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
9. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ28.5.2017 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
U12 Ligi
     21.GRUP
1. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ15.10.2016 11:00 BAŞAKŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
2. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ23.10.2016 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA
3. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ29.10.2016 10:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
U13 Ligi
     3.GRUP
1. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI19.3.2017 14:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ESENYURT 0 8
2. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI25.3.2017 11:30 KARAAĞAÇ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 0 4
3. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI1.4.2017 13:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ÇANAKÇA 2 0
4. HaftaGÜRPINAR STADI2.4.2017 12:30 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 3 0
5. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU9.4.2017 17:30 FİRUZKÖY - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 2 0
7. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI22.4.2017 16:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 6 0
7. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI17.4.2017 14:30 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 6 0
8. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI23.4.2017 14:30 ESENYURT - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 7 0
9. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI29.4.2017 14:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - KARAAĞAÇ 1 4
10. HaftaÇATALCA STADI6.5.2017 14:00 ÇANAKÇA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 1 2
11. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI7.5.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ 0 6
12. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI14.5.2017 10:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - FİRUZKÖY 0 3
14. HaftaHADIMKÖY SAHASI21.5.2017 14:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BÜYÜKÇEKMECE BLD. 0 8