BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
 


Klüp Renkleri :
16956
BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 2014 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
MEMDUH KARAFERYE
5322781391
2126723361
İSTANBUL
ARNAVUTKÖY
AŞIK VEYSEL MAH.HADIMKÖY BAHÇEŞEHİR YOLU BLOU 6.CAD.K1 D3

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori

















sezonundaki maçlar

U11 Ligi
     3.GRUP
1. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ15.4.2018 15:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İSTANBUL KAYAŞEHİR
3. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ28.4.2018 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.
4. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ6.5.2018 11:00 ARNAVUTKÖY YAYLA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
5. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ13.5.2018 11:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BOLLUCA
6. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ19.5.2018 11:00 BAŞAKŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
7. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ27.5.2018 11:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
8. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ2.6.2018 13:00 MERKEZ KAYAŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
9. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ10.6.2018 11:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - 5 MEVSİM GENÇLİK
U12 Ligi
1. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ28.10.2017 11:00 BOLLUCA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
2. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ5.11.2017 10:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR
3. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ11.11.2017 12:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
4. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ19.11.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA
6. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ3.12.2017 11:00 M.KEMALPAŞA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
8. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ17.12.2017 10:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
9. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ23.12.2017 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR KARTAL
10. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ31.12.2017 13:00 5 MEVSİM GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
11. HaftaMERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ6.1.2018 10:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR
U13 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaTAŞOLUK STADI31.3.2018 13:30 ARNAVUTKÖY YAYLA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 4 1
2. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI1.4.2018 10:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR 2 7
3. HaftaBOLLUCA STADI14.4.2018 12:30 BOLLUCA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 6 2
4. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI15.4.2018 10:15 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ 1 8
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI28.4.2018 11:30 MALKOÇOĞLU SPOR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 3 1
8. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI29.4.2018 10:45 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İSTANBUL KAYAŞEHİR 1 14
9. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI1.5.2018 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - İKİTELLİ ORGANİZE SAN. 0 2
10. HaftaTAŞOLUK STADI5.5.2018 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 8 0
11. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI6.5.2018 09:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR SPOR 0(H) 3
12. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI12.5.2018 14:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA 3 4
13. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI13.5.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 5 0
14. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI19.5.2018 16:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BOLLUCA 1 7
15. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI20.5.2018 11:30 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 10 1
16. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI26.5.2018 12:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - MERKEZ KAYAŞEHİR 3 1
17. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI27.5.2018 12:30 5 MEVSİM GENÇLİK - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 2 1
19. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI3.6.2018 12:30 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 10 2
20. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI6.6.2018 15:30 İKİTELLİ ORGANİZE SAN. - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 7 1
21. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI9.6.2018 15:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ARNAVUTKÖY BLD. 0 9
22. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU10.6.2018 13:30 BAHÇEŞEHİR SPOR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 10 1
U16/B
     1.GRUP
1. HaftaBOLLUCA STADI24.9.2017 16:00 BOLLUCA - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 3 0(H)
2. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI30.9.2017 11:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ESENYURT ÖRNEK İ.Y. 0 5
3. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI8.10.2017 16:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ANADOLU ESENYURT SPOR 1 4
4. HaftaSİLİVRİ STADI14.10.2017 14:30 BEYCİLER - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 7 0
5. HaftaHADIMKÖY SAHASI22.10.2017 10:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - ESENYURT ACAR 1 7
6. HaftaGÜZELCE STADI28.10.2017 14:30 GÜZELCE - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 3 1
7. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI5.11.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ 0 7
8. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU11.11.2017 09:30 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BOLLUCA 0(H) 3
9. HaftaHADIMKÖY SAHASI19.11.2017 11:00 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 5 1
10. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI25.11.2017 12:00 ANADOLU ESENYURT SPOR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 7 3
11. HaftaHADIMKÖY SAHASI3.12.2017 13:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - BEYCİLER 0 7
12. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI9.12.2017 13:30 ESENYURT ACAR - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 12 0
13. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI17.12.2017 12:00 BAHÇEŞEHİR GENÇLİK - GÜZELCE 0 11
14. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI24.12.2017 11:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK 9 1