AYDINLISPOR
 


Klüp Renkleri :
AYDINLISPOR
AYDINLI SPOR KULÜBÜ
HAKAN TÜZÜN
2163931010
İSTANBUL
TUZLA
AYDINLI MAH.ORGANİZE SANAYİ YOLU BÜLBÜL SOK.NO:2/A

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     17.GRUP
1. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI2.10.2016 13:00 AYDINLISPOR - SAPANBAĞLARI 1 0
3. HaftaDUDULLU STADI16.10.2016 15:00 ÜSKÜDAR 1919 SPOR - AYDINLISPOR 1 8
4. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI22.10.2016 13:30 AYDINLISPOR - GÜMÜŞSUYU 6 2
5. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI30.10.2016 13:00 KARTALGÜCÜ - AYDINLISPOR 2 1
6. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI5.11.2016 15:00 AYDINLISPOR - ÇAKMAKSPOR 2 0
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.11.2016 13:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - AYDINLISPOR 2 0
13. HaftaPAŞABAHÇE STADI14.12.2016 15:00 GÜMÜŞSUYU - AYDINLISPOR 0 4
15. HaftaÇAKMAK SAHASI25.12.2016 15:30 ÇAKMAKSPOR - AYDINLISPOR 0 2
16. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI31.12.2016 13:00 AYDINLISPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ 1 1
17. HaftaSELİMİYE STADI22.1.2017 15:00 FİKİRTEPE DUMLUPINAR - AYDINLISPOR 6 0
17. HaftaSELİMİYE STADI8.1.2017 15:00 FİKİRTEPE DUMLUPINAR - AYDINLISPOR 6 0
18. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI28.1.2017 13:00 AYDINLISPOR - 1923 ESENKENT 4 1
U12 Ligi
     26.GRUP
1. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI16.10.2016 13:00 KBS KURTKÖY - AYDINLISPOR
2. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI22.10.2016 14:00 AYDINLISPOR - KURTKÖYSPOR
3. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI29.10.2016 14:00 PENDİK DOĞAN - AYDINLISPOR
4. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI5.11.2016 13:00 AYDINLISPOR - PENDİK ESENYALI
9. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI11.12.2016 12:00 AYDINLISPOR - PENDİK VELİBABA
11. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI24.12.2016 11:00 AYDINLISPOR - KAYNARCA
U14/A
     19.GRUP
1. HaftaPAŞABAHÇE STADI25.12.2016 12:00 PAŞABAHÇE - AYDINLISPOR 3 3
2. HaftaKAYNARCA SAHASI31.12.2016 11:00 AYDINLISPOR - ÇAKMAKSPOR 0 4
2. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI25.1.2017 15:00 AYDINLISPOR - ÇAKMAKSPOR 0 4
3. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI22.1.2017 13:00 KARTAL ÇAVUŞOĞLU - AYDINLISPOR 2 2
3. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI8.1.2017 13:00 KARTAL ÇAVUŞOĞLU - AYDINLISPOR 2 2
4. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI28.1.2017 11:30 AYDINLISPOR - İSTANBUL DSİ 4 2
5. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI2.2.2017 15:00 KARABEKİRSPOR - AYDINLISPOR 2 3
6. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI5.2.2017 13:00 AYDINLISPOR - PENDİKGÜCÜ 4 1
7. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI8.2.2017 15:00 KAVACIK - AYDINLISPOR 0 5
8. HaftaKAYNARCA SAHASI11.2.2017 12:00 AYDINLISPOR - PAŞABAHÇE 6 1
9. HaftaÇAKMAK SAHASI19.2.2017 12:00 ÇAKMAKSPOR - AYDINLISPOR 4 1
10. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI25.2.2017 13:30 AYDINLISPOR - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
11. HaftaÇAKMAK SAHASI2.3.2017 12:30 İSTANBUL DSİ - AYDINLISPOR
U19/1.Ligi
     21.GRUP
1. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI1.2.2017 15:00 AYDINLISPOR - MARMARA KARAYOLLARI 3 0
2. HaftaÇAKMAK SAHASI5.2.2017 16:00 ÇAKMAKSPOR - AYDINLISPOR 2 6
3. HaftaTUZLA BELEDİYESİ SAHASI11.2.2017 15:30 AYDINLISPOR - PENDİK ESENYALI 4 0
4. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI16.2.2017 15:00 KARABEKİRSPOR - AYDINLISPOR 0 1
6. HaftaKAYNARCA SAHASI25.2.2017 11:30 AYDINLISPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ