BAHÇELİEVLER ÇINAR
 


Klüp Renkleri :
16707
BAHÇELİEVLER ÇINAR
BAHÇELİEVLER ÇINAR SPOR KULÜBÜ
ERDAL ALBAYRAK
İSTANBUL
BAHÇELİEVLER
MAHMUTBEY CAD. NO:120 D:1 ŞİRİNEVLER

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     5.GRUP
1. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ28.10.2017 14:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAKIRKÖY 1903
2. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ5.11.2017 17:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR
3. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ11.11.2017 14:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAHÇELİEVLER
4. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ19.11.2017 17:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR
5. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ25.11.2017 17:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - BAHÇELİEVLER ÇINAR
6. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ3.12.2017 16:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - SİYAVUŞPAŞA
7. HaftaYENİBOSNA SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ9.12.2017 12:00 KOCASİNAN - BAHÇELİEVLER ÇINAR
U14/A
     7.GRUP
1. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ17.9.2017 12:30 ASLAN YUVASI - BAHÇELİEVLER ÇINAR 0 2
2. HaftaİFA SAHASI23.9.2017 14:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - SÖĞÜTLÜÇEŞME 0 2
3. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI1.10.2017 11:00 Y.GÜNEŞ - BAHÇELİEVLER ÇINAR 2 0
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI7.10.2017 10:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAYRAMPAŞA TEKNİK 0 1
5. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI15.10.2017 09:00 Z.YILDIZ - BAHÇELİEVLER ÇINAR 2 0
6. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA21.10.2017 11:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ŞAFAKSPOR 0 1
7. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI29.10.2017 11:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAHÇELİEVLER ÇINAR 5 1
8. HaftaSEYİT ATEŞ STADI4.11.2017 14:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ASLAN YUVASI 1 3
9. HaftaKANARYA SAHASI12.11.2017 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - BAHÇELİEVLER ÇINAR 2 1
10. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI18.11.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - Y.GÜNEŞ 1 2
11. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI26.11.2017 10:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR 1 0
12. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI2.12.2017 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - Z.YILDIZ 1 4
13. HaftaALİBEYKÖY STADI10.12.2017 11:00 ŞAFAKSPOR - BAHÇELİEVLER ÇINAR 0 2
U16/B
1. HaftaKANARYA SAHASI24.9.2017 14:00 GÜNEŞLİ - BAHÇELİEVLER ÇINAR 3 2
2. HaftaKOCASİNAN SAHASI30.9.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ÖRNEKTEPE 2 5
3. HaftaKOCASİNAN SAHASI8.10.2017 12:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - GOP.ŞEMSİPAŞA 2 4
4. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI14.10.2017 09:30 İSTANBUL BAFRA - BAHÇELİEVLER ÇINAR 7 0
5. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI22.10.2017 10:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAĞCILAR ORDU 2 3
6. HaftaKEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ28.10.2017 16:00 CEVAT KÖPRÜBAŞI - BAHÇELİEVLER ÇINAR 7 0
7. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI5.11.2017 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - Z.YILDIZ 2 3
8. HaftaKOCASİNAN SAHASI11.11.2017 13:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - GÜNEŞLİ 1 2
9. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI19.11.2017 14:30 ÖRNEKTEPE - BAHÇELİEVLER ÇINAR 4 1
10. HaftaSEYİT ATEŞ STADI25.11.2017 15:00 GOP.ŞEMSİPAŞA - BAHÇELİEVLER ÇINAR 0 3
11. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.12.2017 11:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - İSTANBUL BAFRA 3 4
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI9.12.2017 17:30 BAĞCILAR ORDU - BAHÇELİEVLER ÇINAR 6 2