BAĞCILAR ASİL KARTAL
 


Klüp Renkleri :
16657
BAĞCILAR ASİL KARTAL
BAĞCILAR ASİL KARTAL
HAYDAR ETİK
5336880709
İSTANBUL
BAĞCILAR
GÖZTEPE MAH. ORHANGAZİ CAD. SARAY SOKAK NO:14

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     4.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)28.10.2017 15:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ATEŞTUĞLA SPOR
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)4.11.2017 14:00 TRABZON 1453 SPOR - BAĞCILAR ASİL KARTAL
3. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)12.11.2017 14:00 BAĞCILAR EĞİTİM - BAĞCILAR ASİL KARTAL
4. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)18.11.2017 16:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR EVREN
5. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)26.11.2017 15:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ - BAĞCILAR ASİL KARTAL
6. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)3.12.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - BAĞCILAR ORDU
7. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)9.12.2017 16:00 CFS BAĞCILAR - BAĞCILAR ASİL KARTAL
U14/B
     5.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI17.9.2017 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAĞCILAR ASİL KARTAL 2 7
2. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI23.9.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - HAZNEDAR ÇETİNKAYA 2 3
3. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI1.10.2017 10:00 MAHMUTBEY - BAĞCILAR ASİL KARTAL 0 12
4. HaftaKANARYA SAHASI7.10.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - YILDIZ 1 3
5. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ15.10.2017 10:00 TERAZİDERE - BAĞCILAR ASİL KARTAL 2 3
6. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI21.10.2017 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - BAĞCILAR ASİL KARTAL 3 5
7. HaftaKANARYA SAHASI29.10.2017 12:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - GÜNEŞLİ 2 2
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI4.11.2017 17:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - SEYRANTEPE YEŞİLCE 2 0
9. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI12.11.2017 09:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BAĞCILAR ASİL KARTAL 0 6
10. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI18.11.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - MAHMUTBEY 11 1
11. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI26.11.2017 12:00 YILDIZ - BAĞCILAR ASİL KARTAL 3 2
12. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI2.12.2017 12:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - TERAZİDERE 5 1
13. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI10.12.2017 13:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 4 1
U16/A
     3.GRUP
1. HaftaSEYİT ATEŞ STADI24.9.2017 16:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - YEŞİLILGAZ 3 2
2. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI30.9.2017 13:30 VEFASPOR - BAĞCILAR ASİL KARTAL 0 2
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.10.2017 16:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - K.K.BEKİR MEVLANA 1 0
4. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI14.10.2017 11:00 TERAZİDERE - BAĞCILAR ASİL KARTAL 3 3
5. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI22.10.2017 16:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - CENNET BARBAROS 5 0
6. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU28.10.2017 10:30 AVCILAR BELEDİYE - BAĞCILAR ASİL KARTAL 2 1
7. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI5.11.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - İFA 2 4
8. HaftaMERKEZEFENDİ STADI11.11.2017 13:00 YEŞİLILGAZ - BAĞCILAR ASİL KARTAL 4 1
9. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI19.11.2017 12:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - VEFASPOR 4 1
10. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI25.11.2017 15:00 K.K.BEKİR MEVLANA - BAĞCILAR ASİL KARTAL 2 2
11. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI3.12.2017 11:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - TERAZİDERE 3 3
12. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI9.12.2017 15:00 CENNET BARBAROS - BAĞCILAR ASİL KARTAL 3 0