ASLANTEPE
 


Klüp Renkleri :
16618
ASLANTEPE
ASLANTEPE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
ERGÜN KAYNAK
2125446044
İSTANBUL
KAĞITHANE
İMRAHOR CAD. KAĞITHANE BLD. SADABAD STAT TESİSLERİ

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     8.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI3.2.2018 12:00 CFS BAĞCILAR - ASLANTEPE 3 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI11.2.2018 15:00 ASLANTEPE - ALTINOK 0 2
3. HaftaKEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ17.2.2018 16:00 KEMERBURGAZ - ASLANTEPE 1 6
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI25.2.2018 15:00 ASLANTEPE - İSTANBUL SİVAS 7 2
5. HaftaİBB ESENLER STADI3.3.2018 18:30 ESENLER TURGUTREİS - ASLANTEPE 1 2
6. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI11.3.2018 13:30 ASLANTEPE - GEDİKPAŞA 3 2
7. HaftaMERKEZEFENDİ STADI17.3.2018 15:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ASLANTEPE 6 2
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI25.3.2018 11:00 ASLANTEPE - YEŞİLDİREK 1 4
9. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI31.3.2018 13:00 CANKURTARAN - ASLANTEPE 4 2
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI8.4.2018 11:00 ASLANTEPE - CFS BAĞCILAR 1 3
11. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI14.4.2018 12:00 ALTINOK - ASLANTEPE 9 1
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI22.4.2018 11:00 ASLANTEPE - KEMERBURGAZ
U11 Ligi
     21.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI14.4.2018 13:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 221.4.2018 13:00 KAĞITHANE SADABAD - ASLANTEPE
U12 Ligi
     14.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI29.10.2017 14:00 NURTEPE - ASLANTEPE
2. HaftaKAĞITHANE MEHMET AKİF 24.11.2017 13:00 ASLANTEPE - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
3. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI12.11.2017 14:30 ÖRNEKTEPE - ASLANTEPE
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.11.2017 10:00 ASLANTEPE - SİMURG SPOR
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI26.11.2017 11:00 KAĞITHANE SADABAD - ASLANTEPE
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI2.12.2017 10:00 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE
7. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI10.12.2017 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ASLANTEPE
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI16.12.2017 10:00 ASLANTEPE - ARENA OLİMPİK GSK
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI30.12.2017 13:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ASLANTEPE
11. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI6.1.2018 13:00 ASLANTEPE - GÜNYAMAÇ
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI13.1.2018 11:00 HAMİDİYESPOR - ASLANTEPE
13. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI21.1.2018 09:00 ASLANTEPE - HÜR.EĞİTİM
U13 Ligi
     19.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI31.3.2018 10:15 ASLANTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET 2 2
2. HaftaMECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ1.4.2018 17:30 TAKSİM - ASLANTEPE 0(H) 3
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI14.4.2018 14:30 ÇELİKTEPE - ASLANTEPE 12 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI15.4.2018 09:30 ASLANTEPE - GÜLTEPE 5 2
5. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI21.4.2018 10:15 HAMİDİYESPOR - ASLANTEPE
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI22.4.2018 14:45 ASLANTEPE - HÜR.EĞİTİM
U14/A
     10.GRUP
1. HaftaKOCASİNAN SAHASI16.9.2017 16:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ASLANTEPE 0 3
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI24.9.2017 13:00 ASLANTEPE - KADIRGA 7 0
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI30.9.2017 15:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - ASLANTEPE 1 5
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI8.10.2017 13:30 ASLANTEPE - HALKALI TAŞTEPE 2 0
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI14.10.2017 12:30 SEYRANTEPE OF - ASLANTEPE 1 1
7. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI28.10.2017 10:30 ASLANTEPE - SEKBANLAR SPOR 1 2
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI5.11.2017 12:00 ASLANTEPE - BAHÇELİEVLER SOĞANLI 1 0
9. HaftaKOCASİNAN SAHASI11.11.2017 09:30 KADIRGA - ASLANTEPE 0 5
10. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI19.11.2017 13:00 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE ÜMİT 15 1
11. HaftaKANARYA SAHASI25.11.2017 13:30 HALKALI TAŞTEPE - ASLANTEPE 0 3
12. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI3.12.2017 13:00 ASLANTEPE - SEYRANTEPE OF 1 2
14. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI17.12.2017 09:00 SEKBANLAR SPOR - ASLANTEPE 2 1
U15/B
1. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI6.1.2018 15:30 ASLANTEPE - İSTANBUL ARTVİN 3 2
2. HaftaKAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI14.1.2018 13:00 KAĞITHANE - ASLANTEPE 0 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI20.1.2018 09:30 ASLANTEPE - TELSİZ 3 0(H)
4. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI25.1.2018 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ASLANTEPE 2 6
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI28.1.2018 13:30 ASLANTEPE - KARADENİZ 4 1
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI31.1.2018 13:30 ASLANTEPE - IRMAKSPOR 8 2
7. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI4.2.2018 15:00 BAHÇEKÖY ASTRA SPOR - ASLANTEPE 1 5
8. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI10.2.2018 11:00 İSTANBUL ARTVİN - ASLANTEPE 0 6
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.2.2018 11:30 ASLANTEPE - KAĞITHANE 1 0
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI14.3.2018 15:00 ASLANTEPE - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 1 0
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI4.3.2018 11:00 ASLANTEPE - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI 1 0
12. HaftaKARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI10.3.2018 15:30 KARADENİZ - ASLANTEPE 1 2
13. HaftaMERKEZEFENDİ STADI18.3.2018 15:30 IRMAKSPOR - ASLANTEPE 1 5
U16/A
1. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI23.9.2017 12:00 REŞİTPAŞA - ASLANTEPE 1 0
2. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI1.10.2017 15:30 ASLANTEPE - SULTANGAZİ 0 2
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI7.10.2017 15:30 MERTER - ASLANTEPE 2 1
5. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI21.10.2017 15:00 ASLANTEPE - AYAZAĞA 2 1
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI29.10.2017 11:00 ÇELİKTEPE - ASLANTEPE 3 3
7. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI4.11.2017 15:00 ASLANTEPE - İSTANBUL SİNOP 2 2
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI12.11.2017 13:30 ASLANTEPE - REŞİTPAŞA 1 1
9. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ18.11.2017 11:00 SULTANGAZİ - ASLANTEPE 2 0
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI26.11.2017 13:30 ASLANTEPE - MERTER 3 1
12. HaftaAYAZAĞA ATATÜRK STADI10.12.2017 14:30 AYAZAĞA - ASLANTEPE 3 2
13. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI16.12.2017 13:30 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE 2 2
14. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI23.12.2017 11:30 İSTANBUL SİNOP - ASLANTEPE 0 3
U17/A
     12.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI3.2.2018 15:00 ASLANTEPE - KOSOVA GÜÇSPOR 2 0
2. HaftaYILDIZTABYA STADI11.2.2018 16:30 YILDIZTABYA - ASLANTEPE 1 3
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI17.2.2018 13:00 ASLANTEPE - ŞEHZADEBAŞI 1 0
4. HaftaHALKALI ETAP STADI25.2.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ASLANTEPE 4 3
5. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI3.3.2018 17:00 TUNASPOR - ASLANTEPE 0 0
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI11.3.2018 09:00 ASLANTEPE - İST.GENÇLERBİRLİĞİ 2 4
7. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI17.3.2018 09:30 SELVİSPOR - ASLANTEPE 1 5
8. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI25.3.2018 16:00 KOSOVA GÜÇSPOR - ASLANTEPE 0 3
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI1.4.2018 11:00 ASLANTEPE - YILDIZTABYA 3 0
10. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI7.4.2018 14:00 ŞEHZADEBAŞI - ASLANTEPE 0 6
11. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI15.4.2018 11:00 ASLANTEPE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 0 1
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI21.4.2018 16:00 ASLANTEPE - TUNASPOR
U19/2.Ligi
     8.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI30.12.2017 15:00 ASLANTEPE - HALİÇ 3 3
2. HaftaNAMIK SEVİK STADI7.1.2018 16:30 İSTANBUL KASTAMONU - ASLANTEPE 1 3
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10.1.2018 11:00 İNCİRLİSPOR - ASLANTEPE 1 4
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI13.1.2018 15:00 ASLANTEPE - ALTINYILDIZ 1 1
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA21.1.2018 10:30 İSTANBUL BARIŞSPOR - ASLANTEPE 2 1
6. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI27.1.2018 13:00 ASLANTEPE - SARIYER F.S.M. 5 2
7. HaftaKOCASİNAN SAHASI1.2.2018 15:00 İSTANBUL ÜNYE - ASLANTEPE 2 7
8. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI4.2.2018 12:30 HALİÇ - ASLANTEPE 4 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI10.2.2018 15:00 ASLANTEPE - İSTANBUL KASTAMONU 2 5
10. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.2.2018 15:00 ASLANTEPE - İNCİRLİSPOR 8 3
11. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI24.2.2018 09:00 ALTINYILDIZ - ASLANTEPE 2 3
12. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI4.3.2018 09:00 ASLANTEPE - İSTANBUL BARIŞSPOR 2 3
13. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI10.3.2018 13:00 SARIYER F.S.M. - ASLANTEPE 1 1
14. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI18.3.2018 09:00 ASLANTEPE - İSTANBUL ÜNYE 3 0