BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
 


Klüp Renkleri :
BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
BAĞCILAR İDMANYURDU CEM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SADIK POLAT
5356294748
İSTANBUL
BAĞCILAR
YENİ MAHALLE, BÜLBÜL SOKAK, NO:35

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
1. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI1.10.2017 13:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YENİ LEVENT KONAKLAR 1 2
2. HaftaYILDIZTABYA STADI7.10.2017 15:00 ÇAYIRGÜCÜ - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 1
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.10.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YENİKÖY 0 3
4. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI21.10.2017 15:00 HAMİDİYESPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 7 1
5. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI29.10.2017 20:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAYRAMPAŞA DEMİR 2 2
6. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI4.11.2017 14:30 SEFAKÖY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 1
7. HaftaNAMIK SEVİK STADI12.11.2017 16:30 KÜÇÜK AYASOFYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 3 0
8. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI18.11.2017 12:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ŞİŞLİ YAYLA 2 4
9. HaftaBEYOĞLU STADI26.11.2017 10:45 CEVİZLİSPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 1
10. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI2.12.2017 16:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 1
11. HaftaALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI10.12.2017 15:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ÇAYIRGÜCÜ 1 5
12. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI16.12.2017 10:45 YENİKÖY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 7 0
13. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.12.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - HAMİDİYESPOR 0 3
14. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI30.12.2017 12:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 3 0
15. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI7.1.2018 12:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - SEFAKÖY 3 1
16. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15.1.2018 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KÜÇÜK AYASOFYA 1 2
17. HaftaFERİKÖY STADI21.1.2018 14:30 ŞİŞLİ YAYLA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 9 3
U11 Ligi
     12.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)15.4.2018 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - NESLİŞAH
2. HaftaBAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖRLER BİRLİK SAHASI)21.4.2018 10:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - HALİÇ
U13 Ligi
     3.GRUP
1. HaftaİFA SAHASI31.3.2018 17:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU 10 3
2. HaftaBÜYÜKÇEKMECE STADI1.4.2018 10:00 AVCILAR BELEDİYE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 6
3. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI14.4.2018 14:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - DENİZKÖŞKLER 12 0
4. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU15.4.2018 18:00 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 11
5. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ21.4.2018 12:45 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - AMBARLI
6. HaftaGÜRPINAR STADI22.4.2018 12:30 BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
U14/B
     13.GRUP
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI17.9.2017 11:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 2 3
2. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU23.9.2017 12:30 AMBARLI - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 0 8
3. HaftaSEYİT ATEŞ STADI1.10.2017 13:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ATEŞTUĞLA SPOR 1 2
4. HaftaALİBEYKÖY STADI7.10.2017 12:30 AKŞEMSETTİN - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 1
6. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI21.10.2017 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ORTAKÖY 4 0
7. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI29.10.2017 09:30 CEVATPAŞA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 0
8. HaftaCEBECİ SPOR KOMPLEKSİ4.11.2017 12:30 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 0
9. HaftaKÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI12.11.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - AMBARLI 6 0
10. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI18.11.2017 14:00 ATEŞTUĞLA SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 6 2
11. HaftaKANARYA SAHASI26.11.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - AKŞEMSETTİN 1 3
13. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI10.12.2017 11:00 ORTAKÖY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 2
14. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16.12.2017 17:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - CEVATPAŞA 0 2
U15/B
1. HaftaKANARYA SAHASI7.1.2018 15:30 KANARYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 0 1
2. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI13.1.2018 13:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 1
3. HaftaBAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI21.1.2018 13:30 YILDIZ KANARYALAR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 3 0
5. HaftaİFA SAHASI27.1.2018 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ÖRNEKTEPE 1 4
6. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI1.2.2018 17:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KARLITEPE 2 1
7. HaftaFERİKÖY STADI3.2.2018 12:00 ŞİŞLİ YAYLA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 0
8. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ11.2.2018 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - KANARYA 0 1
9. HaftaİFA SAHASI17.2.2018 15:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA 2 0
10. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ25.2.2018 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YILDIZ KANARYALAR 0 4
12. HaftaKAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI11.3.2018 12:30 ÖRNEKTEPE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 0
13. HaftaYILDIZTABYA STADI17.3.2018 14:00 KARLITEPE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 1
14. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ25.3.2018 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ŞİŞLİ YAYLA 0 2
U16/B
     15.GRUP
1. HaftaGAZİ MAHALLESİ SAHASI24.9.2017 14:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - GÜRZAFER 3 1
4. HaftaBEYOĞLU STADI14.10.2017 13:30 CEVİZLİSPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 3 3
5. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI22.10.2017 18:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ATAKENT 2015 2 4
6. HaftaKANARYA SAHASI28.10.2017 13:30 İSTANBUL ATAKENT - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 2
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI5.11.2017 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - MURATPAŞA 0 2
8. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI11.11.2017 10:30 GÜRZAFER - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 0 3
11. HaftaSEYİT ATEŞ STADI3.12.2017 14:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - CEVİZLİSPOR 3 1
12. HaftaHALKALI ETAP STADI9.12.2017 09:30 ATAKENT 2015 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 2
13. HaftaSEYİT ATEŞ STADI17.12.2017 12:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - İSTANBUL ATAKENT 1 0
14. HaftaBAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI24.12.2017 09:00 MURATPAŞA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 3
U17/A
     5.GRUP
1. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA4.2.2018 09:00 THY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 1
2. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ10.2.2018 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YENİBOSNA 0 5
3. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ18.2.2018 11:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 3 0
4. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ24.2.2018 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YENİKÖY 0 1
5. HaftaKAZIM KARABEKİR STADI4.3.2018 13:00 K.K.BEKİR MEVLANA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 0
7. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ18.3.2018 17:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - İSTANBUL SOMA 3 3
8. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI24.3.2018 17:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - THY 3 1
9. HaftaİFA SAHASI31.3.2018 13:00 YENİBOSNA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 5 0
10. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI8.4.2018 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR 1 6
11. HaftaSARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI14.4.2018 10:30 YENİKÖY - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 1
12. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ22.4.2018 16:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA
U19/2.Ligi
1. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI31.12.2017 09:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR 2 3
2. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI6.1.2018 10:45 ÖZ GAYRETTEPE SPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2 3
3. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI11.1.2018 17:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ESENYURT GÜMÜŞHANE 2 2
4. HaftaZARA EKİNLİ STADI14.1.2018 12:30 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 4 1
5. HaftaSEYİT ATEŞ STADI20.1.2018 13:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ETİLER KARTALSPOR 0 0
6. HaftaBEYOĞLU STADI28.1.2018 16:30 GALATA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 5 2
8. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI3.2.2018 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 9 0
9. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI11.2.2018 16:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ÖZ GAYRETTEPE SPOR 1 1
10. HaftaESENYURT BELEDİYE STADI17.2.2018 11:00 ESENYURT GÜMÜŞHANE - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 1 1
11. HaftaBAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI25.2.2018 12:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ 0 2
12. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÇİLEKLİ SAHASI3.3.2018 17:00 ETİLER KARTALSPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 3 2
13. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ11.3.2018 15:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - GALATA 2 3