ACIBADEM ÜSKÜDAR
 


Klüp Renkleri :
ACIBADEM ÜSKÜDAR
ACIBADEM ÜSKÜDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SELİM OKUR
2163499530
2163454193
İSTANBUL
KADIKÖY
SARAYARDI CAD. MORALI İBRAHİM PAŞA SOKAK NO:2/7

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge




Lig






Kategori
















sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     18.GRUP
1. HaftaDUDULLU STADI1.10.2016 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SARIGAZİ 2 2
3. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI15.10.2016 15:00 İSTANBUL ALTINORDU - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 1
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI23.10.2016 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KEMAHSPOR 1 2
5. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI29.10.2016 13:00 YAKACIK - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
6. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI6.11.2016 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ADALAR 3 3
7. HaftaDOLAYOBA SAHASI9.11.2016 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.12.2016 11:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İSTANBUL ALTINORDU 3 2
13. HaftaSELİMİYE STADI15.12.2016 15:00 KEMAHSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 1
15. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI24.12.2016 15:00 ADALAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
16. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI1.1.2017 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2 2
17. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI21.1.2017 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
17. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI7.1.2017 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
18. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI29.1.2017 09:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - GÜLENSU SPOR 0 2
U13 Ligi
     37.GRUP
1. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI19.3.2017 13:30 ÖZESATPAŞA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 3
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.3.2017 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SULTANBEYLİ UZUNDERE
U14/B
     16.GRUP
1. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI24.12.2016 13:00 TAÇSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 0
2. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI1.1.2017 09:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - CEVİZLİ ANADOLU 3 2
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI26.1.2017 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - CEVİZLİ ANADOLU 3 2
3. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI7.1.2017 10:00 ÖZESATPAŞA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 5
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI21.1.2017 09:30 ÖZESATPAŞA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 5
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI29.1.2017 14:00 ÇENGELKÖY - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 1
5. HaftaÇAKMAK SAHASI31.1.2017 09:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BARBAROS 2 0
6. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI4.2.2017 10:30 KÜÇÜKYALI YELKEN - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 9
7. HaftaDUDULLU STADI9.2.2017 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK KAYNARCA 1 1
8. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI12.2.2017 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - TAÇSPOR 0 2
9. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI18.2.2017 09:00 CEVİZLİ ANADOLU - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 5
10. HaftaPAŞABAHÇE STADI26.2.2017 15:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÖZESATPAŞA 2 0
11. HaftaÇAKMAK SAHASI1.3.2017 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇENGELKÖY 4 0
12. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI4.3.2017 17:00 BARBAROS - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 7
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI9.3.2017 11:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KÜÇÜKYALI YELKEN 2 0
14. HaftaKAYNARCA SAHASI12.3.2017 12:00 PENDİK KAYNARCA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 2
U15/A
2. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI1.10.2016 12:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 3
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI9.10.2016 11:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - GİRNE GENÇLİK 1 0
4. HaftaPAŞABAHÇE STADI12.10.2016 15:00 BEYKOZ 1908 - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 1
5. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI15.10.2016 10:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÖRNEK GENÇLİK 3 0
6. HaftaSARIGAZİ STADYUMU20.10.2016 16:00 SARIGAZİ - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 2
7. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI23.10.2016 10:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İDEALTEPESPOR 1 1
8. HaftaSELİMİYE STADI29.10.2016 11:30 SELİMİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
9. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI3.11.2016 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - K.BULVARSPOR 2 4
16. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI10.12.2016 15:30 İDEALTEPESPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 3
17. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI15.12.2016 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SELİMİYE 2 0
U16/B
     20.GRUP
1. HaftaDUDULLU STADI22.1.2017 16:00 FETİH KELKİT - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 5
1. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI8.1.2017 13:00 FETİH KELKİT - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 5
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.1.2017 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK KAVAKPINAR 0 2
3. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI28.1.2017 11:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 1
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI2.2.2017 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - 1877 ALEMDAĞ 9 1
5. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI5.2.2017 13:30 MALTEPE BELEDİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 4
7. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI19.2.2017 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 2 0
8. HaftaÇAKMAK SAHASI22.2.2017 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - FETİH KELKİT 6 0
9. HaftaPENDİK KURTKÖY SAHASI25.2.2017 13:00 PENDİK KAVAKPINAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 1
10. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI5.3.2017 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KÜÇÜKYALI YELKEN 7 1
11. HaftaALEMDAĞ STADYUMU11.3.2017 18:00 1877 ALEMDAĞ - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 3
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI19.3.2017 10:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - MALTEPE BELEDİYE 0 3
14. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI25.3.2017 12:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR
U17/A
     22.GRUP
1. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI8.10.2016 10:30 İDEALTEPESPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 2
2. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI16.10.2016 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - K.BULVARSPOR 3 0
3. HaftaORTAÇEŞME SAHASI22.10.2016 15:30 ORTAÇEŞME - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
4. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI30.10.2016 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KARTAL YUVASI 1 1
5. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI2.11.2016 15:00 CEVİZLİ ANADOLU - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 2
6. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI5.11.2016 15:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BAĞLARBAŞI 0 2
10. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI3.12.2016 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ORTAÇEŞME 0 1
11. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI11.12.2016 13:00 KARTAL YUVASI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 1
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.12.2016 10:30 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
14. HaftaFİKİRTEPE DUMLUPINAR SAHASI31.12.2016 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 1 5
U19/1.Ligi
     18.GRUP
1. HaftaÇAKMAK SAHASI1.2.2017 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ORTAÇEŞME 7 2
2. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI4.2.2017 15:00 BEYKOZ 1908 - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 0
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI12.2.2017 15:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - 1453 MALTEPE GENÇLİK 1 0
4. HaftaPAŞABAHÇE STADI15.2.2017 15:00 ÇUBUKLU - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
5. HaftaÇAKMAK SAHASI18.2.2017 14:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BOSTANCI 2 0
6. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI26.2.2017 11:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İDEALTEPESPOR 1 1
7. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI4.3.2017 13:30 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
8. HaftaORTAÇEŞME SAHASI12.3.2017 17:00 ORTAÇEŞME - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 4
9. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI15.3.2017 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BEYKOZ 1908 1 2
10. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI18.3.2017 12:00 1453 MALTEPE GENÇLİK - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 12
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI26.3.2017 14:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇUBUKLU