ACIBADEM ÜSKÜDAR
 


Klüp Renkleri :
16533
ACIBADEM ÜSKÜDAR
ACIBADEM ÜSKÜDAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
SELİM OKUR
2163499530
2163454193
İSTANBUL
KADIKÖY
SARAYARDI CAD. MORALI İBRAHİM PAŞA SOKAK NO:2/7

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig







Kategori
















sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     19.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.2.2018 12:30 KOZYATAĞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 1
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI10.2.2018 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - FERAHSPOR 4 1
3. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI18.2.2018 14:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 2
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI24.2.2018 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SOĞANLIK 1 4
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI4.3.2018 12:00 ERENKÖY ACAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 4
6. HaftaSELİMİYE STADI10.3.2018 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ADALAR 1 3
7. HaftaSELİMİYE STADI18.3.2018 16:00 SELAMSIZ - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 0
8. HaftaSELİMİYE STADI24.3.2018 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÖZ KARACAAHMET 0 2
10. HaftaSELİMİYE STADI7.4.2018 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KOZYATAĞI 2 3
11. HaftaSELİMİYE STADI15.4.2018 16:00 FERAHSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 5
12. HaftaSELİMİYE STADI21.4.2018 17:15 ACIBADEM ÜSKÜDAR - 1453 MALTEPE GENÇLİK
U13 Ligi
     29.GRUP
1. HaftaÇAKMAK SAHASI31.3.2018 14:00 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 6 1
2. HaftaDUDULLU STADI1.4.2018 14:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR 0 3
3. HaftaDUDULLU STADI14.4.2018 13:15 İSTANBUL SİTESPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 7
4. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI15.4.2018 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İÇERENKÖY İ.Y. 1 2
5. HaftaSELİMİYE STADI21.4.2018 14:00 SELİMİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR
6. HaftaSELİMİYE STADI22.4.2018 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - VALİDE TAYFUN
U14/A
     16.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI16.9.2017 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK 1 2
2. HaftaSULTANBEYLİ 75. YIL STADI24.9.2017 16:00 ORTADAĞSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 6
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI8.10.2017 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇAMLICASPOR 0 4
5. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI14.10.2017 10:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 1
6. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI22.10.2017 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PAŞABAHÇE 0 1
7. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI28.10.2017 10:30 SOĞANLIK - ACIBADEM ÜSKÜDAR 5 1
8. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI5.11.2017 16:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 0
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.11.2017 13:00 ÇAMLICASPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 1
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI3.12.2017 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 1 3
13. HaftaPAŞABAHÇE STADI9.12.2017 12:00 PAŞABAHÇE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 2
14. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI17.12.2017 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SOĞANLIK 2 1
U15/A
     15.GRUP
1. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI7.1.2018 12:30 MALTEPE BELEDİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI13.1.2018 14:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İSTANBUL SAHİL SPOR 0 3
3. HaftaDUDULLU STADI21.1.2018 12:30 KAYIŞDAĞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0(H) 3
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI24.1.2018 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - AYDINLISPOR 4 2
5. HaftaPENDİK BLD. ÇAMLIK STADI27.1.2018 11:00 PENDİK VELİBABA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 4
6. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI1.2.2018 15:00 ÇUBUKLU - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 0
7. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI3.2.2018 11:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - SOĞANLIK 4 2
8. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI11.2.2018 10:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - MALTEPE BELEDİYE 2 3
9. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI17.2.2018 11:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 1
10. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI25.2.2018 12:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KAYIŞDAĞI 3 1
11. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI3.3.2018 11:00 AYDINLISPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 6
12. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI11.3.2018 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK VELİBABA 3 0
13. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI17.3.2018 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇUBUKLU 2 4
14. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI25.3.2018 14:30 SOĞANLIK - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 3
U16/A
     16.GRUP
1. HaftaÇAKMAK SAHASI23.9.2017 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KÜÇÜKYALI YELKEN 3 0
2. HaftaÇAKMAK SAHASI18.10.2017 15:00 LİBADE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 5
2. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI1.10.2017 13:30 LİBADE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 5
3. HaftaÇAKMAK SAHASI7.10.2017 14:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 0 2
4. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI15.10.2017 15:00 ÇAMLICASPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI21.10.2017 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - TAÇSPOR 3 2
6. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI29.10.2017 16:00 KAYIŞDAĞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 5 2
8. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI12.11.2017 13:00 KÜÇÜKYALI YELKEN - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 7
9. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI18.11.2017 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - LİBADE 3 2
10. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI26.11.2017 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 0
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI2.12.2017 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇAMLICASPOR 1 1
12. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI10.12.2017 13:30 TAÇSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 1 1
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI16.12.2017 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KAYIŞDAĞI 0 4
U17/A
     15.GRUP
1. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI4.2.2018 16:00 İDEALTEPESPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 2
2. HaftaDUDULLU STADI10.2.2018 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BAĞLARBAŞI 3 6
3. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI18.2.2018 12:00 ÇENGELKÖY - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 0
4. HaftaDOLAYOBA SAHASI24.2.2018 12:30 FK 1864 - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 5
5. HaftaDOLAYOBA SAHASI4.3.2018 16:00 DOLAYOBA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 0
6. HaftaDUDULLU STADI10.3.2018 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇAKMAKSPOR 1 3
7. HaftaSARIGAZİ STADYUMU18.3.2018 09:00 SANCAKTEPE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 3 1
8. HaftaDUDULLU STADI24.3.2018 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - İDEALTEPESPOR 3 2
9. HaftaÇAKMAK SAHASI31.3.2018 12:00 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 0
10. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI8.4.2018 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇENGELKÖY 2 5
12. HaftaSELİMİYE STADI22.4.2018 17:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - DOLAYOBA
U19/1.Ligi
     17.GRUP
1. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI24.12.2017 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - TAÇSPOR 1 1
2. HaftaKAYNARCA SAHASI31.12.2017 12:30 KAYNARCA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 0
3. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI6.1.2018 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - MALTEPE BELEDİYE 7 3
4. HaftaKAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI11.1.2018 15:00 ANADOLU HİSARI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 1
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI14.1.2018 13:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ÇAKMAKSPOR 2 1
6. HaftaKAYNARCA SAHASI20.1.2018 12:30 PENDİK KAYNARCA - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 3
7. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.1.2018 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - BAĞLARBAŞI 1 3
8. HaftaDUDULLU STADI28.1.2018 16:30 TAÇSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 2 6
9. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI3.2.2018 16:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR - KAYNARCA 7 2
10. HaftaMALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI11.2.2018 12:30 MALTEPE BELEDİYE - ACIBADEM ÜSKÜDAR 4 1
11. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI14.2.2018 15:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - ANADOLU HİSARI 2 1
12. HaftaÇAKMAK SAHASI17.2.2018 16:00 ÇAKMAKSPOR - ACIBADEM ÜSKÜDAR 0 1
13. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI25.2.2018 16:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR - PENDİK KAYNARCA 3 2
14. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI3.3.2018 16:30 BAĞLARBAŞI - ACIBADEM ÜSKÜDAR 6 0