GRUPLAR
2017-2018 Sezonu U16/A  Grupları

1.GRUP
 
1 - BAŞAKŞEHİR
2 - ARNAVUTKÖY BLD.
3 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
5 - YEŞİLESENYURT
6 - ESENYURT
7 - GÜRPINAR
8 - B.Ç.M.SİNAN
 
2.GRUP
 
1 - RAMİ
2 - TUNASPOR
3 - OKMEYDANI FETİH
4 - KARLITEPE
5 - İSTANBUL GÜNGÖREN
6 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
7 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
 
3.GRUP
 
1 - K.K.BEKİR MEVLANA
2 - TERAZİDERE
3 - CENNET BARBAROS
4 - AVCILAR BELEDİYE
5 - İFA
6 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
7 - VEFASPOR
8 - YEŞİLILGAZ
 
4.GRUP
 
1 - ÇIKSALIN
2 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
3 - EROĞLU
4 - ESENLER
5 - KÜÇÜKKÖY
6 - HALKALI TAŞTEPE
7 - A.PARSELLER
8 - SEYRANTEPE OF
 
5.GRUP
 
1 - ALBAYRAK
2 - ALTINOVA
3 - GAZİOSMANPAŞA
4 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
5 - YENİKÖY
6 - YILDIZ
7 - YENİBOSNA
8 - GÜNGÖRENSPOR
 
6.GRUP
 
1 - HALKALI
2 - ÖZALİBEYKÖY
3 - İSTANBUL DEMİR
4 - ESEN BAYBURT
5 - ŞEHZADEBAŞI
6 - AVCILAR YEŞİLKENT
7 - ES.KULÜP ATLETİK
8 - İSTANBUL BARIŞSPOR
 
7.GRUP
 
1 - KARADENİZ
2 - İST.BAYBURT
3 - ZARA EKİNLİ
4 - KANARYA
5 - GÜNEŞTEPE
6 - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
7 - KOCASİNAN
 
8.GRUP
 
1 - ŞİRİNTEPE
2 - DAMLASPOR
3 - SİYAVUŞPAŞA
4 - KOCAMUSTAFAPAŞA
5 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
6 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
7 - İSTANBUL SOMA
 
9.GRUP
 
1 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
2 - İKİTELLİ
3 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
4 - GAZİ MAHALLESİ
5 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
6 - BAYRAMPAŞA DEMİR
7 - HAZNEDAR
 
10.GRUP
 
1 - ÇELİKTEPE
2 - MERTER
3 - İSTANBUL SİNOP
4 - ASLANTEPE
5 - REŞİTPAŞA
6 - AYAZAĞA
7 - SULTANGAZİ
 
11.GRUP
 
1 - SEFAKÖY
2 - KÜÇÜKÇEKMECE
3 - SİMURG SPOR
4 - BAKIRKÖY ASLAN
5 - GÜNYAMAÇ
6 - HAMİDİYESPOR
7 - BATI TRAKYA
 
12.GRUP
 
1 - İST. ESENLER TOKAT
2 - PİYALEPAŞA
3 - FATİH SULTAN MEHMET
4 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
5 - KEMER FK
6 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
7 - SEKBANLAR SPOR
 
13.GRUP
 
1 - MALTEPE BELEDİYE
2 - DUDULLU
3 - ÇUBUKLU
4 - BAĞLARBAŞI
5 - SANCAKTEPE ZİGANA
6 - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK
7 - KAVACIK
8 - BULVARSPOR
 
14.GRUP
 
1 - BAŞIBÜYÜKSPOR
2 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
3 - PAŞABAHÇE
4 - BEYKOZ 1908
5 - ÇENGELKÖY
6 - MALTEPE
7 - PENDİKGÜCÜ
8 - SELİMİYE
 
15.GRUP
 
1 - KARTALSPOR
2 - ÇAKMAKSPOR
3 - HAYDARPAŞA
4 - İSTANBUL SAHİL SPOR
5 - DOLAYOBA
6 - İDEALTEPESPOR
7 - GİRNE GENÇLİK
8 - PENDİK ESENYALI
 
16.GRUP
 
1 - ÇAMLICASPOR
2 - KÜÇÜKYALI YELKEN
3 - TAÇSPOR
4 - LİBADE
5 - KAYIŞDAĞI
6 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
7 - ACIBADEM ÜSKÜDAR