GRUPLAR
2017-2018 Sezonu U15/A  Grupları

1.GRUP
 
1 - B.Ç.M.SİNAN
2 - BEYLİKGÜCÜSPOR
3 - BAHÇEŞEHİR SPOR
4 - GÜZELCE
5 - ESENYURT
6 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
7 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
 
2.GRUP
 
1 - KÜÇÜKKÖY
2 - ŞEHZADEBAŞI
3 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
4 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
5 - ESENLER
6 - KOCAMUSTAFAPAŞA
7 - ÖZALİBEYKÖY
8 - İSTANBUL KASTAMONU
 
3.GRUP
 
1 - KEMER FK
2 - İSTANBUL SOMA
3 - ALTINOVA
4 - CENNET BARBAROS
5 - ZEYTİNBURNU ZAFER
6 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
7 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
8 - ATAKENT 2015
 
4.GRUP
 
1 - HÜR.EĞİTİM
2 - İSTANBUL BARIŞSPOR
3 - ESENYURT ACAR
4 - ES.KULÜP ATLETİK
5 - HÜR.GÜCÜ
6 - ÇELİKTEPE
7 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
8 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
 
5.GRUP
 
1 - ŞİRİNEVLER
2 - Y.GÜNEŞ
3 - BAKIRKÖYSPOR
4 - K.K.BEKİR MEVLANA
5 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
6 - BEŞYÜZEVLER
7 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
8 - SULTANGAZİ
 
6.GRUP
 
1 - TUNASPOR
2 - GAZİOSMANPAŞA
3 - REŞİTPAŞA
4 - AVCILAR 1903 SPOR
5 - KOSOVA GÜÇSPOR
6 - SELVİSPOR
7 - PİYALEPAŞA
8 - A.PARSELLER
 
7.GRUP
 
1 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
2 - MERKEZEFENDİ
3 - ESEN BAYBURT
4 - YENİKÖY
5 - ÇAYIRGÜCÜ
6 - ZARA EKİNLİ
7 - GAZİ MAHALLESİ
8 - YAHYA KEMAL
 
8.GRUP
 
1 - ULUSSPOR
2 - İSTANBUL DEMİR
3 - BEZİRGANBAHÇE
4 - HALKALI TAŞTEPE
5 - YILDIZTABYA
6 - İST. ESENLER TOKAT
7 - İSTANBUL TRABZON
8 - YEŞİLILGAZ
 
9.GRUP
 
1 - BATI TRAKYA
2 - HAMİDİYESPOR
3 - YEŞİLPINAR
4 - ALBAYRAK
5 - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
6 - TÜRK TELEKOMSPOR
7 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
8 - SİMURG SPOR
 
10.GRUP
 
1 - EROĞLU
2 - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
3 - DAMLASPOR
4 - SARIYER BLD.
5 - AYAZAĞA
6 - SEKBANLAR SPOR
7 - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
8 - HAZNEDAR
 
11.GRUP
 
1 - YILDIRIMBOSNA
2 - YILDIZ
3 - İKİTELLİ
4 - GÜNGÖRENSPOR
5 - İFA
6 - BAŞAKŞEHİR
7 - TERAZİDERE
8 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
 
12.GRUP
 
1 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
2 - İSTANBUL GÜNGÖREN
3 - FERİKÖY
4 - SİYAVUŞPAŞA
5 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
6 - ÇIKSALIN
7 - ÖZ Y.SELİM
 
13.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA DEMİR
2 - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
3 - GÜNEŞTEPE
4 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
5 - FATİH SULTAN MEHMET
6 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
7 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
 
14.GRUP
 
1 - ATAŞEHİR YONCASPOR
2 - ÇAMLICASPOR
3 - BAŞIBÜYÜKSPOR
4 - KARTAL YUVASI
5 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
6 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
7 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
8 - YELDEĞİRMENİ
 
15.GRUP
 
1 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
2 - ÇUBUKLU
3 - SOĞANLIK
4 - MALTEPE BELEDİYE
5 - İSTANBUL SAHİL SPOR
6 - KAYIŞDAĞI
7 - AYDINLISPOR
8 - PENDİK VELİBABA
 
16.GRUP
 
1 - KARABEKİRSPOR
2 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
3 - TAŞDELEN
4 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
5 - BEYKOZ 1908
6 - PAŞABAHÇE
7 - SULTANBEYLİ
8 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
 
17.GRUP
 
1 - PENDİK ESENYALI
2 - BAĞLARBAŞI
3 - KAYNARCA
4 - DUDULLU
5 - ÇAKMAKSPOR
6 - KURTKÖYSPOR
7 - İSTANBUL KARTAL BLD
 
18.GRUP
 
1 - LİBADE
2 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
3 - SELİMİYE
4 - KARTALSPOR
5 - ÖRNEK GENÇLİK
6 - PENDİKGÜCÜ
7 - SANCAKTEPE ZİGANA