GRUPLAR
2017-2018 Sezonu U14/A  Grupları

1.GRUP
 
1 - ESENYURT
2 - ARNAVUTKÖY BLD.
3 - ESENYURT ACAR
4 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
5 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
6 - BAŞAKŞEHİR
7 - GÜZELCE
 
2.GRUP
 
1 - BEYLİKGÜCÜSPOR
2 - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU
3 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 - YEŞİLESENYURT
5 - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
6 - BAHÇEŞEHİR SPOR
 
3.GRUP
 
1 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
2 - ALTINOVA
3 - CENNET BARBAROS
4 - THY
5 - ŞİRİNEVLER
6 - SİMURG SPOR
7 - YENİKÖY
8 - GAZİ MAHALLESİ
 
4.GRUP
 
1 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2 - ESEN BAYBURT
3 - ESENLER KENTYILDIZ
4 - RAMİ
5 - DAMLASPOR
6 - KOCAMUSTAFAPAŞA
7 - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
8 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
 
5.GRUP
 
1 - HAZNEDAR
2 - BAYRAMPAŞA DEMİR
3 - HAMİDİYESPOR
4 - BEZİRGANBAHÇE
5 - GÜRZAFER
6 - K.K.BEKİR MEVLANA
7 - GÜNEŞTEPE
 
6.GRUP
 
1 - BAKIRKÖY 1903
2 - ESENLER
3 - ALİBEYKÖYSPOR
4 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
5 - ULUSSPOR
6 - AYAZAĞA
7 - ÇELİKSPOR
8 - HASİP DİNÇSOY İÖO
 
7.GRUP
 
1 - ŞAFAKSPOR
2 - BAHÇELİEVLER ÇINAR
3 - ASLAN YUVASI
4 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
5 - Y.GÜNEŞ
6 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
7 - Z.YILDIZ
8 - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
 
8.GRUP
 
1 - PİYALEPAŞA
2 - BAĞCILAR EVREN
3 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
4 - ÖZALİBEYKÖY
5 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
6 - SULTANGAZİ
7 - ABİDEİ HÜRRİYET
8 - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
 
9.GRUP
 
1 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
2 - TÜRK TELEKOMSPOR
3 - ARENA OLİMPİK GSK
4 - GAZİOSMANPAŞA
5 - İFA
6 - BATI TRAKYA
7 - ALBAYRAK
 
10.GRUP
 
1 - SEKBANLAR SPOR
2 - HALKALI TAŞTEPE
3 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
4 - SEYRANTEPE OF
5 - KADIRGA
6 - ASLANTEPE
7 - ÇELİKTEPE ÜMİT
 
11.GRUP
 
1 - KOCASİNAN
2 - BEŞYÜZEVLER
3 - GÜNGÖRENSPOR
4 - BAKIRKÖYSPOR
5 - İKİTELLİ
6 - GÜNYAMAÇ
7 - ZARA EKİNLİ
 
12.GRUP
 
1 - SİYAVUŞPAŞA
2 - FERİKÖY
3 - HALİÇ
4 - ES.KULÜP ATLETİK
5 - ÖZ Y.SELİM
6 - A.PARSELLER
7 - İSTANBUL GÜNGÖREN
 
13.GRUP
 
1 - BULVARSPOR
2 - BAĞLARBAŞI
3 - KAYNARCA
4 - TAŞDELEN
5 - PENDİK DOĞAN
6 - SANCAKTEPE ZİGANA
7 - ÇAKMAKSPOR
8 - İSTANBUL ATAŞEHİR
 
14.GRUP
 
1 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
2 - KARABEKİRSPOR
3 - ÖRNEK GENÇLİK
4 - PENDİK VELİBABA
5 - BAŞIBÜYÜKSPOR
6 - SELİMİYE
7 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
8 - LİBADE
 
15.GRUP
 
1 - ÇUBUKLU
2 - DUDULLU
3 - PENDİK ESENYALI
4 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
5 - KARTALSPOR
6 - İSTANBUL SAHİL SPOR
7 - KURTKÖYSPOR
 
16.GRUP
 
1 - ORTADAĞSPOR
2 - PAŞABAHÇE
3 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
4 - SOĞANLIK
5 - ÇAMLICASPOR
6 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
7 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
 
17.GRUP
 
1 - TUZLASPOR
2 - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
3 - SULTANBEYLİ BLD.
4 - BAYRAMPAŞA
5 - SARIYER
6 - EROKSPOR
7 - SANCAKTEPE BLD.
8 - EYÜPSPOR
9 - PENDİKSPOR
10 - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK