GRUPLAR
2017-2018 Sezonu U13 Ligi  Grupları

1.GRUP
 
1 - B.Ç.M.SİNAN
2 - GÜZELCE
3 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
4 - DAĞYENİCE
5 - GENÇOBA SPOR
6 - İZZETTİN
7 - KESTANELİK
8 - HADIMKÖY
9 - SİLİVRİ MİMARSİNAN
10 - TEPECİK ANADOLU
11 - İSTANBUL BEYKENT
12 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
 
2.GRUP
 
1 - ESENYURT
2 - GÜRPINAR
3 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
4 - YEŞİLESENYURT
5 - ANADOLU ESENYURT SPOR
6 - ESENYURT ACAR
7 - ESENYURT İNCİRTEPE
8 - ESENYURT KARTAL
9 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
10 - İSTANBUL SOMA
11 - M.KEMALPAŞA
12 - AVCILAR GENÇLİK (AFA)
 
3.GRUP
 
1 - AMBARLI
2 - BEYLİKDÜZÜ KARTALGÜCÜ
3 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
4 - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011
5 - BEYLİKGÜCÜSPOR
6 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
7 - AVCILAR 1903 SPOR
8 - BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU
9 - AVCILAR BELEDİYE
10 - DENİZKÖŞKLER
11 - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
12 - AVCILAR GÜMÜŞPALA
 
4.GRUP
 
1 - ARNAVUTKÖY BLD.
2 - BAHÇEŞEHİR SPOR
3 - ARNAVUTKÖY YAYLA
4 - BAŞAKŞEHİR
5 - BOLLUCA
6 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
7 - MERKEZ KAYAŞEHİR
8 - 5 MEVSİM GENÇLİK
9 - MALKOÇOĞLU SPOR
10 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
11 - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
12 - İKİTELLİ ORGANİZE SAN.
 
5.GRUP
 
1 - HALKALI TAŞTEPE
2 - İSTANBUL SİNOP
3 - İSTANBUL TRABZON
4 - ATAKENT 2015
5 - BEZİRGANBAHÇE
6 - ÖZ YARIMBURGAZ
7 - İSTANBUL BALKAN SPOR
8 - KÜÇÜKÇEKMECE
9 - KANARYA AZİM
10 - SEFAKÖY
11 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
12 - SULTANMURAT
 
6.GRUP
 
1 - İFA
2 - İKİTELLİ
3 - KANARYA
4 - ATAKENT GELİŞİM
5 - CENNET BARBAROS
6 - GEDİKPAŞA
7 - İSTANBUL DEMİR
8 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
9 - KOSOVA GÜÇSPOR
10 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
11 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
12 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
 
7.GRUP
 
1 - ATEŞTUĞLA SPOR
2 - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
3 - BAĞCILAR EVREN
4 - BAHÇELİEVLER ÇINAR
5 - BAĞCILAR EĞİTİM
6 - İSTANBUL ATAKENT
7 - BAĞCILAR ORDU
8 - SİYAVUŞPAŞA
9 - GÜNEŞLİ
10 - YENİBOSNA
11 - ŞAFAK 76
12 - ÇAĞRIM MARMARA 1907
 
8.GRUP
 
1 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
2 - BAHÇELİEVLER
3 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
4 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
5 - MAHMUTBEY
6 - KOCASİNAN
7 - CFS BAĞCILAR
8 - ŞİRİNEVLER
9 - İSTANBUL BULANCAK
10 - RUMELİ İDMANYURDU
11 - TRABZON 1453 SPOR
12 - YENİYÜZYIL GENÇLİK
 
9.GRUP
 
1 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2 - AKYEL SPOR
3 - BAKIRKÖY 1903
4 - EROĞLU
5 - BAKIRKÖY GENÇLİK
6 - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
7 - İSTANBUL BARIŞSPOR
8 - SELVİSPOR
9 - Y.GÜNEŞ
10 - İSTANBUL ÜNYE
11 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
12 - ZEYTİNBURNU ZAFER
 
10.GRUP
 
1 - BATI TRAKYA
2 - BEŞTELSİZ
3 - BAKIRKÖY ASLAN
4 - DAMLASPOR
5 - BAKIRKÖYSPOR
6 - MERKEZEFENDİ
7 - THY
8 - TELSİZ
9 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
10 - YEŞİLILGAZ
11 - IRMAKSPOR
12 - OSMANİYE İSTİKLAL
 
11.GRUP
 
1 - ÇAPA
2 - ÇELİKSPOR
3 - DAVUTPAŞA
4 - GÜZELHİSAR
5 - KOCAMUSTAFAPAŞA
6 - SAMATYA
7 - HALİDE EDİP ADIVAR
8 - İSTANBUL KASTAMONU
9 - Y.S.SELİM
10 - SİİRT İST.Y.SELİM
11 - FATİH YAYLA
12 - YENİGAYRET
 
12.GRUP
 
1 - ALTINOVA
2 - GÜNEŞTEPE
3 - GÜNGÖREN ATLETİK
4 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
5 - HAZNEDAR
6 - GÜNGÖRENSPOR
7 - TOZKOPARAN BİRLİK
8 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
9 - İSTANBUL GÜNGÖREN
10 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
11 - ŞEHZADEBAŞI
12 - GÜRZAFER
 
13.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
2 - İSTANBUL BAFRA
3 - BAYRAMPAŞA DEMİR
4 - KARTALTEPE
5 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
6 - BAYRAMPAŞA ATLETİK
7 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
8 - SEKBANLAR SPOR
9 - TERAZİDERE
10 - TUNASPOR
11 - YILDIRIMBOSNA
12 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
 
14.GRUP
 
1 - ASLANORDU GENÇLİK
2 - ESENLER
3 - ATIŞALANI
4 - KARADENİZ
5 - ES.KULÜP ATLETİK
6 - G.O.PAŞA BARBAROS
7 - ESENLER KENTYILDIZ
8 - İSTANBUL FETİH 1453
9 - İST. ESENLER TOKAT
10 - ASLAN YUVASI
11 - ÖZ Y.SELİM
12 - HASİP DİNÇSOY İÖO
 
15.GRUP
 
1 - ALBAYRAK
2 - BEŞYÜZEVLER
3 - GAZİOSMANPAŞA
4 - K.K.BEKİR MEVLANA
5 - GAZİ MAHALLESİ
6 - KÜÇÜKKÖY
7 - SULTANGAZİ İSMETPAŞA
8 - SULTANGAZİ
9 - ALEMDAR
10 - ZARA EKİNLİ
11 - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
12 - SULTANGÜCÜ
 
16.GRUP
 
1 - ALİBEYKÖYSPOR
2 - AKŞEMSETTİN
3 - ARAPHAN
4 - GİRESUN EMEKSAN
5 - YILDIZTABYA
6 - YEŞİLPINAR
7 - ÖZALİBEYKÖY
8 - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
9 - KARADOLAPSPOR
10 - RAMİ
11 - NİŞANCA GENÇLİK
12 - GÜZELTEPE
 
17.GRUP
 
1 - A.PARSELLER
2 - OKMEYDANI FETİH
3 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
4 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
5 - PİYALEPAŞA
6 - GÖKTÜRKSPOR
7 - TÜRK TELEKOMSPOR
8 - KEMER FK
9 - EMİREFENDİ
10 - SÜTLÜCE
11 - KUŞTEPE
12 - KEMERBURGAZ
 
18.GRUP
 
1 - BEYOĞLU YENİÇARŞI
2 - FERİKÖY
3 - BEYOĞLUSPOR
4 - HALİLRIFATPAŞA
5 - ÇIKSALIN
6 - AÇI GENÇLİK
7 - T.TAYFUN
8 - İSTANBUL MALATYASPOR
9 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
10 - VEFASPOR
11 - KADIRGA
12 - HALİÇ
 
19.GRUP
 
1 - ABİDEİ HÜRRİYET
2 - ASLANTEPE
3 - ÇELİKTEPE
4 - GÜLTEPE
5 - HAMİDİYESPOR
6 - HÜR.EĞİTİM
7 - İST.BAYBURT
8 - KAĞITHANE
9 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
10 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
11 - YAHYA KEMAL
12 - TAKSİM
 
20.GRUP
 
1 - ARENA OLİMPİK GSK
2 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
3 - SEYRANTEPE OF
4 - ÇELİKTEPE ÜMİT
5 - GÜNYAMAÇ
6 - HARMANTEPE
7 - HÜR.GÜCÜ
8 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
9 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
10 - ÖRNEKTEPE
11 - ŞİRİNTEPE
12 - YENİ ORTABAYIR
 
21.GRUP
 
1 - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR
2 - ÇAYIRBAŞI
3 - FERAHEVLER
4 - KİLYOS
5 - AYAZAĞA
6 - REŞİTPAŞA
7 - USKUMRU KÖYÜ
8 - YENİKÖY
9 - YILDIZ KANARYALAR
10 - TARABYA
11 - ÇINARALTI SPOR
12 - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
 
22.GRUP
 
1 - YILDIZ
2 - DİKİLİTAŞ
3 - GERÇEK KUZEY
4 - KURUÇEŞME
5 - MURADİYE
6 - ORTAKÖY
7 - SİMURG SPOR
8 - YENİ LEVENT KONAKLAR
9 - SARIYER F.S.M.
10 - FATİH SULTAN MEHMET
11 - İSTİNYE
12 - MECİDİYEKÖY
 
23.GRUP
 
1 - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
2 - BAYRAMPAŞA
3 - BEŞİKTAŞ A.Ş.
4 - ÇATALCA
5 - EROKSPOR
6 - EYÜPSPOR
7 - GALATASARAY A.Ş.
8 - KASIMPAŞA A.Ş.
9 - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
10 - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK
11 - SARIYER
12 - SİLİVRİSPOR
 
24.GRUP
 
1 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
2 - KAYNARCA
3 - SOĞANLIK
4 - GİRNE GENÇLİK
5 - İSTANBUL SAHİL SPOR
6 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
7 - İSTANBUL ALTINORDU
8 - PENDİK DOĞAN
9 - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI
10 - TUZLA GENÇLERGÜCÜ
11 - CEVİZLİ KÜLTÜR
 
25.GRUP
 
1 - MALTEPE BELEDİYE
2 - 1923 ESENKENT
3 - ATALAR
4 - İDEALTEPESPOR
5 - KARTAL ELÇİ
6 - PENDİK ESENYALI
7 - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK
8 - PENDİK KAVAKPINAR
9 - KURTKÖYSPOR
10 - DOLAYOBA
11 - AYDINLISPOR
 
26.GRUP
 
1 - BAŞIBÜYÜKSPOR
2 - GÜLSUYU
3 - KÜÇÜKYALI YELKEN
4 - CEVİZLİ ANADOLU
5 - KARTAL YUVASI
6 - ESENKENT
7 - PENDİK VELİBABA
8 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
9 - PENDİKGÜCÜ
10 - ANADOLU KARTALLARI
11 - İSTANBUL KARTALLARI
 
27.GRUP
 
1 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
2 - SANCAKTEPE ZİGANA
3 - SARIGAZİ
4 - TRABZON SAMANDIRA
5 - ÜMRANİYE KEMERDERE
6 - DUDULLU
7 - ŞİLE YILDIZ
8 - ORTADAĞSPOR
9 - 1877 ALEMDAĞ
10 - ATLAS SPOR
11 - ŞİLE
 
28.GRUP
 
1 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
2 - KAYIŞDAĞI
3 - MODAFEN
4 - TAŞDELEN
5 - SULTANBEYLİ
6 - KARABEKİRSPOR
7 - YAMANSPOR
8 - ÇAKMAKSPOR
9 - ÇENGELKÖY
10 - ÇAMLICASPOR
11 - KİRAZLITEPE
 
29.GRUP
 
1 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
2 - BAĞLARBAŞI
3 - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
4 - İSTANBUL SİTESPOR
5 - İÇERENKÖY İ.Y.
6 - SELİMİYE
7 - VALİDE TAYFUN
8 - ÜNALANSPOR
9 - ATAŞEHİRGÜCÜ
10 - ÜSKÜDAR İCADİYE
11 - ÜSKÜDAR SALACAK
12 - HİLALSPOR
 
30.GRUP
 
1 - KOŞUYOLU
2 - LİBADE
3 - İSTANBUL DSİ
4 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
5 - ATAŞEHİR YONCASPOR
6 - ÖRNEK GENÇLİK
7 - YENİSAHRA
8 - ATAŞEHİR ARENA SPOR
9 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
10 - BATI ATAŞEHİR SPOR
11 - ÖZESATPAŞA
12 - YELDEĞİRMENİ
 
31.GRUP
 
1 - BEYKOZ 1908
2 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
3 - ÇUBUKLU
4 - DNZ. İŞLETMELERİ
5 - GÜMÜŞSUYU
6 - KAVACIK
7 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
8 - ORTAÇEŞME
9 - PAŞABAHÇE
10 - RÜZGARLIBAHÇE
11 - SOĞUKSUSPOR
12 - TED İSTANBUL KOLEJİ
 
32.GRUP
 
1 - ÜMRANİYESPOR
2 - TUZLASPOR
3 - PENDİKSPOR
4 - FENERBAHÇE A.Ş.
5 - SULTANBEYLİ BLD.
6 - SANCAKTEPE BLD.
7 - KARTALSPOR
8 - İSTANBULSPOR A.Ş.
9 - BEYLERBEYİ
10 - BULVARSPOR
11 - SANCAKTEPE
12 - ANADOLU BAĞCILAR