GRUPLAR
2017-2018 Sezonu 2. Amatör Lig  Grupları

1.GRUP
 
1 - KARAAĞAÇ
2 - KUMBURGAZ
3 - GÜMÜŞYAKA
4 - HARAÇÇISPOR
5 - GÖKÇEALİ
6 - ÇANAKÇA
7 - SİLİVRİ KADIKÖY
8 - BEYLİKGÜCÜSPOR
9 - ÇAKILKÖY
10 - ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ
 
2.GRUP
 
1 - ESENYURT KARTAL
2 - TEM TERKOS
3 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
4 - ARNAVUTKÖY
5 - ORMANLI KÖYÜ SPOR
6 - ANADOLU ESENYURT SPOR
7 - SUBAŞI
8 - ESENYURT ACAR
9 - GÜMÜŞPINAR
10 - OVAYENİCE
 
3.GRUP
 
1 - KARACAKÖY BLD.
2 - KABAKÇA
3 - ALİPAŞA
4 - SİLİVRİ MİMARSİNAN
5 - 5 MEVSİM GENÇLİK
6 - BÜYÜK ÇAVUŞLU
7 - AKÖRENKÖY
8 - ÇELTİKKÖY
9 - DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT
10 - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011
 
4.GRUP
 
1 - EROĞLU
2 - POLİGON FETHİYE
3 - ALEMDAR
4 - SARIYER F.S.M.
5 - GENÇOSMAN
6 - SARIYER MADEN
7 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
8 - ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ
9 - SEYRANTEPE OF
 
5.GRUP
 
1 - ESENTEPE ŞAHİN
2 - BÜYÜKDERE
3 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
4 - MOLLA AŞKI
5 - ŞİŞLİ GENÇLİK
6 - SARIYER YENİ MAHALLE
7 - THY
8 - GÜZELHİSAR
9 - ÇELİKTEPE ÜMİT
10 - YENİŞEHİR
 
6.GRUP
 
1 - YENİ ORTABAYIR
2 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
3 - ŞEHREMİNİ
4 - DAMLASPOR
5 - İSTANBUL ARTVİN
6 - ZEKERİYAKÖY
7 - ATEŞTUĞLA SPOR
8 - ALTINYILDIZ
9 - ÖZ Y.SELİM
10 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
 
7.GRUP
 
1 - IHLAMURDERE SPOR
2 - GOP.ŞEMSİPAŞA
3 - ÇINARALTI SPOR
4 - NİŞANCA GENÇLİK
5 - BAHÇELİEVLER İ.Y.
6 - ESENYURT İNCİRTEPE
7 - ÇELİKSPOR
8 - SARIGÖL BİRLİK
9 - BAĞCILAR EVREN
10 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
 
8.GRUP
 
1 - YEŞİLDİREK
2 - ASLANTEPE
3 - CFS BAĞCILAR
4 - ALTINOK
5 - KEMERBURGAZ
6 - İSTANBUL SİVAS
7 - ESENLER TURGUTREİS
8 - GEDİKPAŞA
9 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
10 - CANKURTARAN
 
9.GRUP
 
1 - CERRAHPAŞA
2 - TOZKOPARAN BİRLİK
3 - HALKALI
4 - İ.T.Ü.
5 - YENİUFUK
6 - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ
7 - ESEN BAYBURT
8 - ÖZ GAYRETTEPE SPOR
9 - EMİRGAN
 
10.GRUP
 
1 - SELVİSPOR
2 - GÜRZAFER
3 - BEŞTELSİZ
4 - SANAYİ MAHALLESİ
5 - ESENLER KENTYILDIZ
6 - GÖKTÜRKSPOR
7 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
8 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
9 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
 
11.GRUP
 
1 - R.HİSARI
2 - BEYOĞLUSPOR
3 - BALAT YEŞİLOVA
4 - GÜMÜŞDERE
5 - HALİLRIFATPAŞA
6 - İGDAŞ
7 - FİŞEKSPOR
8 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
9 - ETİLER KARTALSPOR
 
12.GRUP
 
1 - GÜNEŞLİ
2 - ALTINASLAR
3 - AVCILAR 1903 SPOR
4 - AYAZAĞA ESEN
5 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
6 - YEŞİLILGAZ
7 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
8 - MURATPAŞA
9 - SAMATYA
 
13.GRUP
 
1 - ZEYTİNBURNU ZAFER
2 - GOP.VENÜS
3 - Y.S.SELİM
4 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
5 - FATİH
6 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
7 - Y.GÜNEŞ
8 - MERTER
9 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
 
14.GRUP
 
1 - ŞİLE
2 - BATI ATAŞEHİR SPOR
3 - ERENKÖY GENÇLİK
4 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
5 - MALTEPE FINDIKLI
6 - KÜÇÜKBAKKALKÖY
7 - ANADOLU ÜSKÜDAR
8 - ÖZATAŞEHİR
9 - KAVAKPINAR
 
15.GRUP
 
1 - ATALAR
2 - İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR
3 - SAPANBAĞLARI
4 - İSTANBUL KARTALLARI
5 - TAÇSPOR
6 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
7 - FK 1864
8 - PENDİK VELİBABA
9 - ATAŞEHİRGÜCÜ
10 - ANADOLU KARTALLARI
 
16.GRUP
 
1 - BEYKOZ ELMALI SPOR
2 - DOĞANGÜNEŞ
3 - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI
4 - GİRNE GENÇLİK
5 - TED İSTANBUL KOLEJİ
6 - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA
7 - ATAŞEHİR YONCASPOR
8 - ATAŞEHİR ARENA SPOR
9 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
10 - ATLAS SPOR
 
17.GRUP
 
1 - BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ
2 - BEYKOZ İNCİRKÖY
3 - MALTEPE BELEDİYE
4 - ÜSKÜDAR ÇINARSPOR
5 - HAYDARPAŞA DEMİR
6 - HASANPAŞA
7 - MARMARA KARAYOLLARI
8 - TUZLA MİMARSİNAN
9 - FETİH KELKİT
10 - KİRAZLITEPE
 
18.GRUP
 
1 - ÜSKÜDAR İCADİYE
2 - ÜSKÜDAR SALACAK
3 - ÇİĞDEMSPOR
4 - HARB-İŞ
5 - FENERYOLU
6 - RÜZGARLIBAHÇE
7 - PENDİK DOĞAN
8 - TUNUSBAĞI
9 - SULTAN MEHMED HAN
10 - PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ
 
19.GRUP
 
1 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
2 - SOĞANLIK
3 - ÖZ KARACAAHMET
4 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
5 - SELAMSIZ
6 - FERAHSPOR
7 - ADALAR
8 - KOZYATAĞI
9 - ERENKÖY ACAR