GRUPLAR
2016-2017 Sezonu 1. Amatör Lig  Grupları

1.GRUP
 
1 - AVCILAR CİHANGİR
2 - BAŞAKŞEHİR
3 - GAZİTEPE
4 - BOLLUCA
5 - KAVAKLI KÖYÜ
6 - ÇANAKÇA
7 - ESENYURT İNCİRTEPE
8 - YEŞİLESENYURT
9 - B.Ç.M.SİNAN
 
2.GRUP
 
1 - KAMİLOBA
2 - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY
3 - AVCILAR YEŞİLKENT
4 - GÖKÇEALİ
5 - ORTAKÖY SİLİVRİ
6 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
7 - MERKEZ KAYAŞEHİR
8 - GÜZELCE
9 - HADIMKÖY
 
3.GRUP
 
1 - MURATBEY
2 - TEPECİK ANADOLU
3 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
4 - SİLİVRİ ALİBEY
5 - SUBAŞI
6 - AKALAN
7 - YEŞİLBAYIR
8 - DENİZKÖŞKLER
9 - BÜYÜK KILIÇLI
 
4.GRUP
 
1 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
2 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
3 - R.KAVAĞI
4 - TALATPAŞA
5 - KOCAMUSTAFAPAŞA
6 - KAĞITHANE
7 - K.K.BEKİR MEVLANA
8 - MURADİYE
9 - BAYRAMPAŞA DEMİR
10 - YENİŞEHİR
 
5.GRUP
 
1 - GÜNGÖRENSPOR
2 - ZEYTİNBURNU
3 - HAVATAŞ SPOR
4 - YEDİKULE
5 - CEVATPAŞA
6 - HÜR.GÜCÜ
7 - CFS BAĞCILAR
8 - FATİH HİLAL
9 - SARIYER YENİ MAHALLE
10 - ŞİRİNEVLER
 
6.GRUP
 
1 - PINARSPOR
2 - T.TAYFUN
3 - KÜÇÜK AYASOFYA
4 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
5 - HAMİDİYESPOR
6 - SELVİSPOR
7 - TERAZİDERE
8 - ATEŞTUĞLA SPOR
9 - S.KARTAL
10 - YENİ ÖZKARTAL
 
7.GRUP
 
1 - ALTINOVA
2 - ETİLERSPOR
3 - ULUTEPE
4 - PİYALEPAŞA
5 - KUMKAPI SARIÇUBUK
6 - TOPKAPI
7 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
8 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
9 - ABİDEİ HÜRRİYET
10 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
 
8.GRUP
 
1 - GÜLTEPE
2 - CERRAHPAŞA
3 - Z.YILDIZ
4 - ESENLER
5 - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
6 - İSTANBUL TRABZON
7 - BAHÇELİEVLER
8 - SANAYİ MAHALLESİ
9 - ŞİŞLİ YAYLA
10 - KİLYOS
 
9.GRUP
 
1 - ŞAFAK 76
2 - BAHÇEKÖY
3 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
4 - GÜNYAMAÇ
5 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
6 - ÇAPA
7 - ŞEHREMİNİ
8 - EROĞLU
9 - CEYLANSPOR
 
10.GRUP
 
1 - OKMEYDANI FETİH
2 - KANARYA AZİM
3 - AKSARAY
4 - AKATLAR
5 - ÖRNEKTEPE
6 - KARADOLAPSPOR
7 - MİMARSİNAN
8 - ÇAYIRGÜCÜ
9 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
 
11.GRUP
 
1 - ÇANKIRI MARUF SPOR
2 - İSTANBUL BULANCAK
3 - HALİÇ
4 - POLİGON FETHİYE
5 - YILDIZTABYA
6 - KÜÇÜKPAZAR
7 - KANARYA
8 - GİRESUN EMEKSAN
9 - ÇELİKTEPE ÜMİT
 
12.GRUP
 
1 - ŞEHZADEBAŞI
2 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 - KARTALTEPE
4 - SULTANMURAT
5 - GÜNEŞLİ
6 - BOĞAZİÇİ
7 - ÖZALİBEYKÖY
8 - BALAT YEŞİLOVA
9 - İST.BAYBURT
 
13.GRUP
 
1 - HARMANTEPE
2 - 1863 BOĞAZİÇİ
3 - ARAPHAN
4 - CEVİZLİSPOR
5 - NURTEPE
6 - YENİ LEVENT KONAKLAR
7 - SEFAKÖY
8 - DAMLASPOR
9 - HAYDARSPOR
 
14.GRUP
 
1 - İÇERENKÖY İ.Y.
2 - KOŞUYOLU
3 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
4 - TAŞDELEN
5 - İSTANBUL ESNAF SPOR
6 - İDEALTEPESPOR
7 - CEVİZLİ ANADOLU
8 - BARBAROS
9 - ÖRNEKKÖY SPOR
 
15.GRUP
 
1 - ÖMERLİSPOR
2 - PENDİK KAYNARCA
3 - ÜSKÜDAR ANADOLU
4 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
5 - KÜÇÜKYALI YELKEN
6 - HEYBELİADA
7 - KAVACIK
8 - TAÇSPOR
9 - SANCAKTEPE
 
16.GRUP
 
1 - İSTANBUL SAHİL SPOR
2 - ELMALISPOR
3 - MALTEPE YILDIZ
4 - VALİDE TAYFUN
5 - ORHANLISPOR
6 - ACIBADEM
7 - KARTAL YUVASI
8 - YAMANSPOR
9 - PENDİK KAVAKPINAR
 
17.GRUP
 
1 - SAPANBAĞLARI
2 - KARTALGÜCÜ
3 - 1923 ESENKENT
4 - GÜMÜŞSUYU
5 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
6 - ÜSKÜDAR 1919 SPOR
7 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
8 - AYDINLISPOR
9 - ÇAKMAKSPOR
 
18.GRUP
 
1 - SARIGAZİ
2 - YAKACIK
3 - GÜLENSU SPOR
4 - KEMAHSPOR
5 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
6 - İSTANBUL ALTINORDU
7 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
8 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
9 - ADALAR