GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U14/B  Grupları

1.GRUP
 
1 - TUNCAY SOYAK SPOR
2 - Ç.İHSANİYE
3 - ESENYURT İNCİRTEPE
4 - SİLİVRİ ALİBEY
5 - KESTANELİK
6 - B.Ç.M.SİNAN
7 - FİRUZKÖY
 
2.GRUP
 
1 - BAHÇEŞEHİR SPOR
2 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
3 - ARNAVUTKÖY BLD.
4 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
5 - KARAAĞAÇ
6 - BEYLİKDÜZÜ 2011
7 - İZZETTİN
8 - İSTANBUL SİNOP
 
3.GRUP
 
1 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
3 - ORTAKÖY
4 - MURATPAŞA
5 - İSTANBUL BULANCAK
6 - HAVATAŞ SPOR
7 - GÜNYAMAÇ
8 - ASLANTEPE
 
4.GRUP
 
1 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
2 - KAĞITHANE SADABAD
3 - ÖRNEKTEPE
4 - ULUSSPOR
5 - R.KAVAĞI
6 - TARABYA
7 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
8 - MİMARSİNAN
 
5.GRUP
 
1 - TOPÇULAR
2 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
3 - OSMANİYE İSTİKLAL
4 - YEDİKULE
5 - HARMANTEPE
6 - GÜMÜŞDERE
7 - YEŞİLPINAR
8 - AVCILAR CİHANGİR
 
6.GRUP
 
1 - ESENLER
2 - KARADENİZ
3 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
4 - FİLİZSPOR
5 - TELSİZ
6 - T.TAYFUN
7 - İST.BAYBURT
8 - G.O.PAŞA BARBAROS
 
7.GRUP
 
1 - İSTANBUL BALKAN SPOR
2 - BEŞTELSİZ
3 - HALKALI ÇAMLIKALTI
4 - ÇAYIRBAŞI
5 - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
6 - SEYRANTEPE OF
7 - EROĞLU
8 - SÜTLÜCE
 
8.GRUP
 
1 - Y.S.SELİM
2 - OKMEYDANI FETİH
3 - GENÇOSMAN
4 - BAYRAMPAŞA DEMİR
5 - YENİUFUK
6 - KARLITEPE
7 - ESENLER KENTYILDIZ
8 - HALKALI
 
9.GRUP
 
1 - ÖZ YARIMBURGAZ
2 - ÜÇYÜZLÜ
3 - ÇELİKTEPE ÜMİT
4 - YILDIRIMBOSNA
5 - NESLİŞAH
6 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
7 - KANARYA
8 - DAVUTPAŞA
 
10.GRUP
 
1 - İSTANBUL BAFRA
2 - HAMİDİYESPOR
3 - S.KARTAL
4 - YENİ ORTABAYIR
5 - AKYEL SPOR
6 - İSTANBUL KONYA
7 - GÜRZAFER
8 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
 
11.GRUP
 
1 - YENİBOSNA
2 - BAHÇEKÖY
3 - DENİZKÖŞKLER
4 - KISIRKAYA
5 - SEFAKÖY
6 - ZEYTİNBURNU ZAFER
7 - ALTINASLAR
8 - SARIYER F.S.M.
 
12.GRUP
 
1 - ASLANORDU GENÇLİK
2 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
3 - KARTALTEPE
4 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
5 - GEDİKPAŞA
6 - AYAZAĞA ESEN
7 - VEFASPOR
8 - ÇAYIRGÜCÜ
 
13.GRUP
 
1 - RAMİ
2 - AKŞEMSETTİN
3 - BAĞCILAR EVREN
4 - KUŞTEPE
5 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
6 - BAĞCILAR ORDU
7 - OKSPOR
8 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
 
14.GRUP
 
1 - İSTANBUL KASTAMONU
2 - İSTANBUL ATAKENT
3 - ÇELİKSPOR
4 - İKİNCİ NESİL
5 - ARENA OLİMPİK GSK
6 - GOP.VENÜS
7 - GÜNEŞLİ
8 - RUMELİ İDMANYURDU
 
15.GRUP
 
1 - GÜLSUYU
2 - YELDEĞİRMENİ
3 - BOSTANCI
4 - KİRAZLITEPE
5 - GÜMÜŞSUYU
6 - YAMANSPOR
7 - ACIBADEM
8 - ANADOLU KARTALLARI
 
16.GRUP
 
1 - BARBAROS
2 - PENDİK KAYNARCA
3 - CEVİZLİ ANADOLU
4 - ÇENGELKÖY
5 - KÜÇÜKYALI YELKEN
6 - TAÇSPOR
7 - ÖZESATPAŞA
8 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
 
17.GRUP
 
1 - GÜLENSU SPOR
2 - KARTALGÜCÜ
3 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
4 - ATAŞEHİRGÜCÜ
5 - RÜZGARLIBAHÇE
6 - ATALAR
7 - ÜSKÜDAR SALACAK
 
18.GRUP
 
1 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
2 - İSTANBUL ATAŞEHİR
3 - ÖZATAŞEHİR
4 - MALTEPE BELEDİYE
5 - FENERYOLU
6 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
7 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
 
19.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA
2 - TUZLASPOR
3 - SİLİVRİSPOR
4 - SULTANBEYLİ BLD.