GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U16/B  Grupları

1.GRUP
 
1 - BÜYÜK KILIÇLI
2 - BOLLUCA
3 - BEYCİLER
4 - YEŞİLESENYURT
5 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
6 - SUBAŞI
7 - ÇANAKÇA
8 - TUNCAY SOYAK SPOR
 
2.GRUP
 
1 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
2 - ORTAKÖY SİLİVRİ
3 - SAYALAR SPOR
4 - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
5 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
6 - HADIMKÖY
7 - SİLİVRİ MİMARSİNAN
8 - MERKEZ KAYAŞEHİR
 
3.GRUP
 
1 - MERTER
2 - SAKARYA İMÇ.
3 - BEŞTELSİZ
4 - OSMANİYE İSTİKLAL
5 - İSTANBUL DEMİR
6 - KISIRKAYA
7 - KEMERBURGAZ
8 - ZEYTİNBURNU 1957
 
4.GRUP
 
1 - FİLİZSPOR
2 - İSTANBUL TRABZON
3 - BAHÇELİEVLER ÇINAR
4 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
5 - KAĞITHANE SADABAD
6 - TAKSİM
7 - TERAZİDERE
8 - ESENLER KENTYILDIZ
 
5.GRUP
 
1 - BAĞCILAR ORDU
2 - ZEYTİNBURNU ZAFER
3 - BAKIRKÖY ASLAN
4 - SARIYER BLD.
5 - ŞİRİNEVLER
6 - CEVİZLİSPOR
7 - YENİ LEVENT KONAKLAR
8 - ATIŞALANI
 
6.GRUP
 
1 - KARTALTEPE
2 - GÜRZAFER
3 - BAKIRKÖY
4 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
5 - İSTANBUL ATAKENT
6 - K.K.BEKİR MEVLANA
7 - AVCILAR 1903 SPOR
8 - BAHÇEŞEHİR SPOR
 
7.GRUP
 
1 - SEFAKÖY
2 - FATİH YAYLA
3 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
4 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
5 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
6 - FERAHEVLER
7 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
8 - MURATPAŞA
 
8.GRUP
 
1 - AVCILAR YEŞİLKENT
2 - SULTANMURAT
3 - SİİRT İST.Y.SELİM
4 - GENÇOSMAN
5 - İSTANBUL BARIŞSPOR
6 - G.O.PAŞA BARBAROS
7 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
8 - ATAKENT 2015
 
9.GRUP
 
1 - YILDIZTABYA MİMARSİNAN
2 - YAHYA KEMAL
3 - ALEMDAR
4 - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
5 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
6 - AVCILAR GENÇLİK
7 - GÜMÜŞDERE
8 - BEŞYÜZEVLER
 
10.GRUP
 
1 - ŞİRİNTEPE
2 - Z.YILDIZ
3 - ARNAVUTKÖY BLD.
4 - HAMİDİYESPOR
5 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
6 - ARENA OLİMPİK GSK
7 - İSTANBUL KONYA
8 - YENİUFUK
 
11.GRUP
 
1 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
2 - NURTEPE
3 - İSTANBUL BULANCAK
4 - GALATA
5 - AVCILAR CİHANGİR
6 - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
7 - KADIRGA
8 - HARMANTEPE
 
12.GRUP
 
1 - ALİBEYKÖYSPOR
2 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
3 - YILDIZ
4 - İSTANBUL SOMA
5 - TELSİZ
6 - S.KARTAL
7 - HALKALI
8 - Y.S.SELİM
 
13.GRUP
 
1 - YILDIRIMBOSNA
2 - BAKIRKÖY KARTALTEPE
3 - İSTANBUL GİRESUN
4 - IRMAKSPOR
5 - GÜNGÖREN ATLETİK
6 - YEŞİLPINAR
7 - RAMİ
8 - MECİDİYEKÖY
 
14.GRUP
 
1 - GÜNEŞLİ
2 - ÇIKSALIN
3 - KAĞITHANE
4 - KARADENİZ
5 - GEDİKPAŞA
6 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
7 - FATİH SULTAN MEHMET
 
15.GRUP
 
1 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
2 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
3 - GOP.ŞEMSİPAŞA
4 - ÇELİKTEPE ÜMİT
5 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
6 - OKSPOR
7 - TOPÇULAR
 
16.GRUP
 
1 - SEKBANLAR SPOR
2 - ZEYTİNBURNU
3 - ASLANORDU GENÇLİK
4 - BEYOĞLU YENİÇARŞI
5 - ÖRNEKTEPE
6 - YEŞİLILGAZ
7 - ULUSSPOR
 
17.GRUP
 
1 - ÖZ Y.SELİM
2 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
3 - EMİRGAN
4 - AKŞEMSETTİN
5 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
6 - MERKEZEFENDİ
7 - ÖZ YARIMBURGAZ
 
18.GRUP
 
1 - SULTANBEYLİ
2 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
3 - TAŞDELEN
4 - KOŞUYOLU
5 - PENDİK DOĞAN
6 - ORTADAĞSPOR
7 - İSTANBUL ALTINORDU
8 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
 
19.GRUP
 
1 - KARABEKİRSPOR
2 - ÜSKÜDAR SALACAK
3 - İSTANBUL KARTALLARI
4 - ANADOLU KARTALLARI
5 - GÜMÜŞSUYU
6 - ATAŞEHİR YONCASPOR
7 - İSTANBUL DSİ
8 - YELDEĞİRMENİ
 
20.GRUP
 
1 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
2 - 1877 ALEMDAĞ
3 - FETİH KELKİT
4 - MALTEPE BELEDİYE
5 - PENDİK KAVAKPINAR
6 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
7 - KÜÇÜKYALI YELKEN
 
21.GRUP
 
1 - GİRNE GENÇLİK
2 - KAYNARCA
3 - SİTESPOR
4 - ATALAR
5 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
6 - ÖRNEK GENÇLİK
7 - HİLALSPOR
 
22.GRUP
 
1 - FERAHSPOR
2 - KÜÇÜKSU YENİ MAH.
3 - PENDİK VELİBABA
4 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
5 - ORHANLISPOR
6 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
7 - İSTANBUL SAHİL SPOR
 
23.GRUP
 
1 - GÜLENSU SPOR
2 - YAMANSPOR
3 - FK 1864
4 - 1923 ESENKENT
5 - KARTALGÜCÜ
6 - ATAŞEHİRGÜCÜ
7 - KİRAZLITEPE
 
24.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA
2 - ÇATALCA
3 - MALTEPE
4 - SİLİVRİSPOR
5 - SULTANBEYLİ BLD.
6 - TUZLASPOR