GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U15/B  Grupları

1.GRUP
 
1 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
2 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
3 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
4 - ESENKENT GENÇLİK
5 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
6 - BİNKILIÇ
7 - BAHÇEŞEHİR SPOR
8 - KARAAĞAÇ
 
2.GRUP
 
1 - BEYCİLER
2 - BEYLİKDÜZÜ 2011
3 - AMBARLI IŞIK
4 - MERKEZ KAYAŞEHİR
5 - ESEN BAYBURT
6 - ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY
7 - HADIMKÖY
8 - ESENYURT ACAR
 
3.GRUP
 
1 - FİLİZSPOR
2 - GÜNEŞTEPE
3 - BEŞTELSİZ
4 - SULTANGÜCÜ
5 - ŞİRİNEVLER
6 - B.EVLER FUTBOL ATLETİK
7 - GÜZELTEPE
8 - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR
 
4.GRUP
 
1 - Y.GÜNEŞ
2 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
3 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
4 - Z.YILDIZ
5 - ASLANORDU GENÇLİK
6 - ULUTEPE
7 - OKMEYDANI FETİH
8 - ALİBEYKÖYSPOR
 
5.GRUP
 
1 - KADIRGA
2 - HAVATAŞ SPOR
3 - İSTANBUL BULANCAK
4 - MECİDİYEKÖY
5 - SEFAKÖY
6 - AKŞEMSETTİN
7 - GÜNGÖREN ATLETİK
8 - HASKÖY
 
6.GRUP
 
1 - SELVİSPOR
2 - TELSİZ
3 - ÖRNEKTEPE
4 - S.KARTAL
5 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
6 - ZEYTİNBURNU 1957
7 - ZEYTİNBURNU ZAFER
8 - SEKBANLAR SPOR
 
7.GRUP
 
1 - GÜRZAFER
2 - ABİDEİ HÜRRİYET
3 - CEVATPAŞA
4 - G.O.PAŞA BARBAROS
5 - YEŞİLILGAZ
6 - IRMAKSPOR
7 - HÜR.GÜCÜ
8 - CEVİZLİSPOR
 
8.GRUP
 
1 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
2 - KAĞITHANE
3 - HARMANTEPE
4 - CENNET BARBAROS
5 - AVCILAR GENÇLİK
6 - R.KAVAĞI
7 - DİKİLİTAŞ
8 - YILDIZ KANARYALAR
 
9.GRUP
 
1 - OKSPOR
2 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
3 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
4 - ÇAYIRBAŞI
5 - BALAT YEŞİLOVA
6 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
7 - BEŞYÜZEVLER
8 - GOP.ŞEMSİPAŞA
 
10.GRUP
 
1 - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
2 - BAHÇELİEVLER
3 - MURATPAŞA
4 - İSTANBUL BAFRA
5 - İSTANBUL ATAKENT
6 - ÇIKSALIN
7 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
8 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
 
11.GRUP
 
1 - YEŞİLPINAR
2 - SARIYER F.S.M.
3 - ZEYTİNBURNU
4 - GEDİKPAŞA
5 - ŞİRİNTEPE
6 - FERAHEVLER
7 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
8 - ARENA OLİMPİK GSK
 
12.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA DEMİR
2 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
3 - BEZİRGANBAHÇE
4 - TÜRK TELEKOMSPOR
5 - İSTANBUL TRABZON
6 - KAĞITHANE SADABAD
7 - SULTANMURAT
8 - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
 
13.GRUP
 
1 - ULUSSPOR
2 - KEMERBURGAZ
3 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
4 - HALKALI ÇAMLIKALTI
5 - PİYALEPAŞA
6 - YAHYA KEMAL
7 - TOPÇULAR
8 - THY
 
14.GRUP
 
1 - ANADOLU KARTALLARI
2 - KARTAL YUVASI
3 - İSTANBUL SAHİL SPOR
4 - YELDEĞİRMENİ
5 - TUZLA ŞİFA
6 - ORTAÇEŞME
7 - ORHANLISPOR
8 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
9 - SULTANBEYLİ
 
15.GRUP
 
1 - 1923 ESENKENT
2 - GÜMÜŞSUYU
3 - KÜÇÜKYALI YELKEN
4 - ŞİLE
5 - RÜZGARLIBAHÇE
6 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
7 - FERAHSPOR
8 - ORTADAĞSPOR
9 - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
 
16.GRUP
 
1 - SANCAKTEPE ZİGANA
2 - İSTANBUL ATAŞEHİR
3 - TAŞDELEN
4 - KOŞUYOLU
5 - KEMAHSPOR
6 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
7 - SİTESPOR
8 - GÜLENSU SPOR
 
17.GRUP
 
1 - MALTEPE BELEDİYE
2 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
3 - KARABEKİRSPOR
4 - BATI ATAŞEHİR SPOR
5 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
6 - VALİDE TAYFUN
7 - KİRAZLITEPE
8 - PENDİK VELİBABA
 
18.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA
2 - ÇATALCA
3 - MALTEPE
4 - TUZLASPOR
5 - SULTANBEYLİ BLD.