GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U17/B  Grupları

1.GRUP
 
1 - MURATBEY
2 - ESENKENT GENÇLİK
3 - KARACAKÖY BLD.
4 - GOP.YENİKÖY
5 - SİLİVRİ KADIKÖY
6 - SİLİVRİ ALİBEY
7 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
8 - BÜYÜK KILIÇLI
9 - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
 
2.GRUP
 
1 - FİRUZKÖY
2 - SELİMPAŞA
3 - AVCILAR 1903 SPOR
4 - DAĞYENİCE
5 - TAŞOLUK
6 - ÖMERLİ KÖYÜ
7 - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
8 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
 
3.GRUP
 
1 - ESENTEPE ADIYAMAN
2 - BAHÇEKÖY
3 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
4 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
5 - M.KEMALPAŞA
6 - SARIYER F.S.M.
7 - GÜZELTEPE
8 - YEŞİLPINAR
9 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
 
4.GRUP
 
1 - İSTANBUL BAFRA
2 - İSTANBUL SOMA
3 - MURADİYE
4 - GÖKTÜRKSPOR
5 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
6 - ÇELİKTEPE ÜMİT
7 - TERAZİDERE
8 - MURATPAŞA
 
5.GRUP
 
1 - EMİRGAN
2 - KEMERBURGAZ
3 - HÜR.GÜCÜ
4 - CEVATPAŞA
5 - ARENA OLİMPİK GSK
6 - SULTANGÜCÜ
7 - Y.S.SELİM
8 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
 
6.GRUP
 
1 - MİMARSİNAN
2 - FATİH YAYLA
3 - ALTINAY
4 - KAĞITHANE SADABAD
5 - İST.BAYBURT
6 - SEKBANLAR SPOR
7 - TÜRK TELEKOMSPOR
8 - Z.YILDIZ
 
7.GRUP
 
1 - HALİLRIFATPAŞA
2 - BAHÇELİEVLER ÇINAR
3 - GOP.ŞEMSİPAŞA
4 - ATIŞALANI
5 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
6 - GEDİKPAŞA
7 - FATİH HİLAL
8 - ORTAKÖY
 
8.GRUP
 
1 - BOĞAZİÇİ
2 - KOCAMUSTAFAPAŞA
3 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
4 - BEYOĞLU YENİÇARŞI
5 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
6 - İSTANBUL TRABZON
7 - VARDAR
8 - ÜÇYÜZLÜ
 
9.GRUP
 
1 - HASKÖY
2 - TOPÇULAR
3 - GÜRZAFER
4 - ZEYTİNBURNU
5 - ŞİRİNTEPE
6 - GENÇOSMAN
7 - FERAHEVLER
8 - BOLLUCA
 
10.GRUP
 
1 - GÜMÜŞDERE
2 - ŞİŞLİ YAYLA
3 - AKATLAR
4 - KARADOLAPSPOR
5 - ALTINASLAR
6 - KAĞITHANE
7 - R.HİSARI
8 - İSTANBUL BARIŞSPOR
 
11.GRUP
 
1 - CEVİZLİSPOR
2 - FİLİZSPOR
3 - YILDIRIMBOSNA
4 - YAHYA KEMAL
5 - OKSPOR
6 - SARIYER BLD.
7 - MECİDİYEKÖY
8 - NURTEPE
 
17.GRUP
 
1 - YILDIZ
2 - AYAZAĞA ESEN
3 - YEŞİLDİREK
4 - ZEKERİYAKÖY
5 - YENİUFUK
6 - ULUSSPOR
7 - YENİ ORTABAYIR
8 - FİŞEKSPOR
 
12.GRUP
 
1 - TAŞDELEN
2 - SULTANBEYLİ
3 - GÜLSUYU
4 - GÜLENSU SPOR
5 - RİVASPOR
6 - YENİSAHRA
7 - KEMAHSPOR
8 - SARIGAZİ
 
13.GRUP
 
1 - HAYDARPAŞA DEMİR
2 - KİRAZLITEPE
3 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
4 - ANADOLU HİSARI
5 - PENDİKGÜCÜ
6 - ÖRNEKSPOR
7 - İSTANBUL KARTAL BLD
 
14.GRUP
 
1 - PENDİK KAVAKPINAR
2 - TUNUSBAĞI
3 - PENDİK ESENYALI
4 - ÖZATAŞEHİR
5 - FETİH KELKİT
6 - SOĞANLIK
7 - ACIBADEM
8 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
 
15.GRUP
 
1 - ÜSKÜDAR SALACAK
2 - PENDİK DOĞAN
3 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
4 - KARABEKİRSPOR
5 - ŞİLE
6 - ORTADAĞSPOR
7 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
 
16.GRUP
 
1 - ATALAR
2 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
3 - İSTANBUL SAHİL SPOR
4 - GİRNE GENÇLİK
5 - KOŞUYOLU
6 - İSTANBUL DSİ
7 - ÖRNEK GENÇLİK
 
18.GRUP
 
1 - A.ÜSKÜDAR 1908
2 - TUZLASPOR
3 - ÇATALCA
4 - BAYRAMPAŞA
5 - GAZİOSMANPAŞA
6 - SİLİVRİSPOR
7 - SULTANBEYLİ BLD.
8 - HALİDE EDİP ADIVAR