GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U19/2.Ligi  Grupları

1.GRUP
 
1 - BOLLUCA
2 - TAŞOLUK
3 - SELİMPAŞA
4 - ÇATALCA ÖZNAKKAŞ
5 - ORMANLI KÖYÜ SPOR
6 - TEPECİK ANADOLU
7 - SİLİVRİ ALİBEY
8 - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
9 - SAYALAR SPOR
10 - KUMBURGAZ
11 - GAZİTEPE
 
2.GRUP
 
1 - ESENLER KENTYILDIZ
2 - Y.S.SELİM
3 - YILDIZTABYA
4 - ESENYURT KARTAL
5 - SEKBANLAR SPOR
6 - TOPKAPI
7 - G.O.PAŞA BARBAROS
8 - HASKÖY
9 - ESEN BAYBURT
10 - AVCILAR 1903 SPOR
 
3.GRUP
 
1 - KOCAMUSTAFAPAŞA
2 - ARNAVUTKÖY
3 - GOP.ŞEMSİPAŞA
4 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
5 - BAĞCILAR G.GÜCÜ
6 - KEMERBURGAZ
7 - SEFAKÖY
8 - PINARSPOR
9 - SARIYER MADEN
10 - FİRUZKÖY
 
4.GRUP
 
1 - KARADOLAPSPOR
2 - AKSARAY
3 - AKATLAR
4 - ALTINAY
5 - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE
6 - FİLİZSPOR
7 - BAKIRKÖY GENÇLİK
8 - GALATA
9 - FATİH HİLAL
10 - ANADOLU ESENYURT SPOR
 
5.GRUP
 
1 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
2 - TÜRK TELEKOMSPOR
3 - BEŞTELSİZ
4 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
5 - AMBARLI IŞIK
6 - ÖZŞİŞLİ SPOR
7 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
8 - ES.KULÜP ATLETİK
9 - İSTANBUL BARIŞSPOR
 
6.GRUP
 
1 - T.TAYFUN
2 - ARENA OLİMPİK GSK
3 - ÇELİKSPOR
4 - NURTEPE
5 - R.KAVAĞI
6 - BAYRAMPAŞA DEMİR
7 - RUMELİ İDMANYURDU
8 - ÇAYIRBAŞI
9 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
 
7.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
2 - KÜÇÜK AYASOFYA
3 - AVCILAR CİHANGİR
4 - ÖZGENSPOR
5 - ÖZ YARIMBURGAZ
6 - MİMARSİNAN
7 - FATİH
8 - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ
9 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
10 - İSTANBUL SİNOP
 
8.GRUP
 
1 - AYAZAĞA ESEN
2 - MERKEZ KAYAŞEHİR
3 - GÜZELTEPE
4 - GÜZELHİSAR
5 - ORTAKÖY
6 - TAKSİM
7 - GELİŞİMSPOR
8 - HAVATAŞ SPOR
9 - SARIGÖL BİRLİK
10 - ÇAPA
 
9.GRUP
 
1 - ÖZ Y.SELİM
2 - ALTINYILDIZ
3 - BEZİRGANBAHÇE
4 - CEVİZLİSPOR
5 - KUMKAPI SARIÇUBUK
6 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
7 - OLİMPİYAT
8 - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ
9 - ŞİŞLİ YAYLA
10 - ŞAFAK 76
 
10.GRUP
 
1 - İSTANBUL BAFRA
2 - ULUTEPE
3 - HALKALI
4 - ULUSSPOR
5 - YENİ ORTABAYIR
6 - OKSPOR
7 - ALTINOK
8 - YEŞİLDİREK
9 - POLİGON FETHİYE
10 - GENÇOSMAN
 
11.GRUP
 
1 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
2 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
3 - KÜÇÜKPAZAR
4 - SARIYER BLD.
5 - YAHYA KEMAL
6 - SARIYER F.S.M.
7 - FİŞEKSPOR
8 - İSTANBUL BALKAN SPOR
9 - BALAT YEŞİLOVA
10 - MECİDİYEKÖY TAYFUN
 
12.GRUP
 
1 - HALİÇ
2 - REŞİTPAŞA
3 - İST. ESENLER TOKAT
4 - SAMATYA
5 - ATEŞTUĞLA SPOR
6 - BAHÇEKÖY
7 - R.HİSARI
8 - ABİDEİ HÜRRİYET
9 - KADIRGA
10 - ESENYURT İNCİRTEPE
 
13.GRUP
 
1 - KAĞITHANE SADABAD
2 - İSTİNYE
3 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
4 - İSTANBUL KASTAMONU
5 - MURATPAŞA
6 - YENİ ÖZKARTAL
7 - HALİLRIFATPAŞA
8 - GÜLTEPE
9 - KISIRKAYA
10 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
 
14.GRUP
 
1 - BAĞCILAR GÜNEŞLİ
2 - AKŞEMSETTİN
3 - YEŞİLKÖY
4 - K.K.BEKİR MEVLANA
5 - YENİUFUK
6 - CEYLANSPOR
7 - SİMURG SPOR
8 - M.KEMALPAŞA
9 - ETİLER KARTALSPOR
 
15.GRUP
 
1 - YENİSAHRA
2 - SAPANBAĞLARI
3 - ANADOLU HİSARI
4 - VALİDE TAYFUN
5 - ONAYSPOR
6 - KANLICA
7 - ADALAR
8 - ATAŞEHİR ARENA SPOR
9 - ESENKENT
10 - LİBADE
 
16.GRUP
 
1 - ÖZATAŞEHİR
2 - 1923 ESENKENT
3 - SANCAKTEPE ZİGANA
4 - ÜSKÜDAR İCADİYE
5 - 1877 ALEMDAĞ
6 - KAVAKPINAR
7 - ÖRNEKSPOR
8 - FETİH KELKİT
9 - KARTAL YUVASI
10 - KURTKÖYSPOR
11 - PENDİK KAVAKPINAR
 
17.GRUP
 
1 - HEYBELİADA
2 - KÜÇÜKYALI YELKEN
3 - SARIGAZİ
4 - KARTALGÜCÜ
5 - ATALAR
6 - KAYIŞDAĞI
7 - GİRNE GENÇLİK
8 - RÜZGARLIBAHÇE
9 - GÜMÜŞSUYU
10 - PENDİK KAYNARCA
 
18.GRUP
 
1 - TUNUSBAĞI
2 - GÜLENSU SPOR
3 - YAKACIK
4 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
5 - KARTAL YUNUSSPOR
6 - İSTANBUL ALTINORDU
7 - İSTANBUL SAHİL SPOR
8 - ORTADAĞSPOR
9 - SULTANBEYLİ UZUNDERE
10 - KEMAHSPOR
 
19.GRUP
 
1 - İSTANBUL KARTALLARI
2 - KAVACIK
3 - ŞİLE YILDIZ
4 - ATAŞEHİR YONCASPOR
5 - ATAŞEHİRGÜCÜ
6 - PENDİKGÜCÜ
7 - FK 1864
8 - ÜSKÜDAR SALACAK
9 - SİTESPOR
10 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR