GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U19/1.Ligi  Grupları

1.GRUP
 
1 - ARNAVUTKÖY BLD.
2 - B.Ç.M.SİNAN
3 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
4 - BEYCİLER
5 - ESENYURT ACAR
6 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
7 - YEŞİLESENYURT
8 - BÜYÜK KILIÇLI
 
2.GRUP
 
1 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
2 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
3 - ESENKENT GENÇLİK
4 - ÖMERLİ KÖYÜ
5 - GÜZELCE
6 - GÜRPINAR
7 - AVCILAR YEŞİLKENT
8 - ESENYURT
 
3.GRUP
 
1 - DAMLASPOR
2 - IRMAKSPOR
3 - GİRESUN EMEKSAN
4 - İSTANBUL BULANCAK
5 - ÇANKIRI MARUF SPOR
6 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
7 - ALBAYRAK
8 - EROĞLU
 
4.GRUP
 
1 - OKMEYDANI FETİH
2 - GÜNEŞTEPE
3 - MAHMUTBEY
4 - BOĞAZİÇİ
5 - İSTANBUL TRABZON
6 - TELSİZ
7 - GÜNEŞLİ
8 - ÖZALİBEYKÖY
 
5.GRUP
 
1 - YILDIRIMBOSNA
2 - ZEYTİNBURNU
3 - ALTINASLAR
4 - SEYRANTEPE OF
5 - ZEYTİNBURNU 1957
6 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
7 - BEŞYÜZEVLER
8 - GÜNGÖRENSPOR
 
6.GRUP
 
1 - ŞEHZADEBAŞI
2 - LEVENT
3 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
4 - İST.BAYBURT
5 - KÜÇÜKKÖY
6 - KARTALTEPE
7 - KÜÇÜKÇEKMECE
8 - ŞAFAKSPOR
 
7.GRUP
 
1 - AYAZAĞA
2 - PİYALEPAŞA
3 - ALEMDAR
4 - CFS BAĞCILAR
5 - TUNASPOR
6 - A.PARSELLER
7 - MERKEZEFENDİ
8 - ŞEHREMİNİ
 
8.GRUP
 
1 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
2 - MURADİYE
3 - BATI TRAKYA
4 - GÖKTÜRKSPOR
5 - ESENLER
6 - VARDAR
7 - FERİKÖY
8 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
 
9.GRUP
 
1 - ŞİRİNEVLER
2 - BAŞAKŞEHİR
3 - YÜCESPOR
4 - GAZİ MAHALLESİ
5 - GÜNYAMAÇ
6 - ÇELİKTEPE ÜMİT
7 - CEVATPAŞA
8 - KANARYA
 
10.GRUP
 
1 - EROKSPOR
2 - ALİBEYKÖYSPOR
3 - KARADENİZ
4 - KAĞITHANE
5 - ZARA EKİNLİ
6 - İSTANBUL GÜNGÖREN
7 - HAMİDİYESPOR
8 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
 
11.GRUP
 
1 - ALTINOVA
2 - ESENTEPE ADIYAMAN
3 - HÜR.GÜCÜ
4 - BAKIRKÖY ASLAN
5 - RAMİ
6 - İKİTELLİ
7 - YEŞİLPINAR
8 - SÜTLÜCE
 
12.GRUP
 
1 - BAĞCILAR SPOR
2 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
3 - ÖRNEKTEPE
4 - ÇIKSALIN
5 - GEDİKPAŞA
6 - YENİKÖY
7 - AVCILAR BELEDİYE
8 - BEYOĞLU YENİÇARŞI
 
13.GRUP
 
1 - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ
2 - Y.GÜNEŞ
3 - YENİBOSNA
4 - GAZİOSMANPAŞA
5 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
6 - OSMANİYE İSTİKLAL
7 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
8 - HAZNEDAR
 
14.GRUP
 
1 - HALKALI TAŞTEPE
2 - S.KARTAL
3 - SELVİSPOR
4 - DİKİLİTAŞ
5 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
6 - BAKIRKÖY
7 - İSTANBULSPOR KULÜBÜ
8 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
 
15.GRUP
 
1 - TERAZİDERE
2 - KUŞTEPE
3 - KOSOVA GÜÇSPOR
4 - İSTANBUL DEMİR
5 - SULTANGAZİ
6 - DENİZKÖŞKLER
7 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
 
16.GRUP
 
1 - SULTANMURAT
2 - Z.YILDIZ
3 - THY
4 - YEŞİLILGAZ
5 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
6 - İFA
7 - VEFASPOR
 
17.GRUP
 
1 - DAVUTPAŞA
2 - ÇELİKTEPE
3 - MECİDİYEKÖY
4 - ATIŞALANI
5 - KOCASİNAN
6 - ŞİRİNTEPE
7 - İSTANBUL ARTVİN
 
18.GRUP
 
1 - BEYKOZ 1908
2 - 1453 MALTEPE GENÇLİK
3 - ÇUBUKLU
4 - BOSTANCI
5 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
6 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
7 - ORTAÇEŞME
8 - İDEALTEPESPOR
 
19.GRUP
 
1 - TUZLA ŞİFA
2 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
3 - TAŞDELEN
4 - KOZYATAĞI
5 - SANCAKTEPE
6 - SULTANBEYLİ
7 - MODAFEN
8 - İSTANBUL KARTAL BLD
 
20.GRUP
 
1 - MALTEPE BELEDİYE
2 - ÇAMLICASPOR
3 - ÇENGELKÖY
4 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
5 - CEVİZLİ ANADOLU
6 - FERAHSPOR
7 - BAĞLARBAŞI
8 - PENDİK DOĞAN
 
21.GRUP
 
1 - PENDİK ESENYALI
2 - YAMANSPOR
3 - KARABEKİRSPOR
4 - MARMARA KARAYOLLARI
5 - AYDINLISPOR
6 - ÇAKMAKSPOR
7 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
 
22.GRUP
 
1 - GÜLSUYU
2 - K.BULVARSPOR
3 - ORHANLISPOR
4 - KOŞUYOLU
5 - DOLAYOBA
6 - SELİMİYE
7 - DUDULLU
8 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
 
23.GRUP
 
1 - PAŞABAHÇE
2 - ÜSKÜDAR ANADOLU
3 - ÖZ KARACAAHMET
4 - FİKİRTEPE DUMLUPINAR
5 - TAÇSPOR
6 - KAYNARCA
7 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
 
24.GRUP
 
1 - SULTANBEYLİ BLD.
2 - SİLİVRİSPOR
3 - BAYRAMPAŞA
4 - A.ÜSKÜDAR 1908
5 - TUZLASPOR
6 - ÇATALCA
7 - HALİDE EDİP ADIVAR
8 - MALTEPE