GRUPLAR
2016-2017 Sezonu U11 Ligi  Grupları

1.GRUP
 
1 - AMBARLI
2 - AVCILAR GENÇLİK
3 - DENİZKÖŞKLER
4 - YEŞİLESENYURT
5 - BEYLİKDÜZÜ 2011
6 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
7 - KESTANELİK
8 - MURATBEY
9 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
10 - BEYLİKGÜCÜSPOR
11 - AVCILAR YEŞİLKENT
12 - İSTANBUL BEYKENT
 
2.GRUP
 
1 - FİRUZKÖY
2 - İSTANBUL SOMA
3 - M.KEMALPAŞA
4 - ESENYURT ACAR
5 - ESENYURT GÜMÜŞHANE
6 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
7 - SİLİVRİ MİMARSİNAN
8 - TUNCAY SOYAK SPOR
9 - İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR
10 - ESEN BAYBURT
11 - ESENYURT
12 - GÜZELCE
 
3.GRUP
 
1 - 5 MEVSİM GENÇLİK
2 - BAŞAKŞEHİR KARTAL
3 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
4 - ARNAVUTKÖY YAYLA
5 - BAŞAKŞEHİR
6 - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ
7 - BAHÇEŞEHİR GENÇLİK
8 - YEŞİLBAYIR
9 - BAHÇEŞEHİR SPOR
10 - ESENYURT KARTAL
 
4.GRUP
 
1 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
2 - AKYEL SPOR
3 - BAKIRKÖY
4 - BAKIRKÖY 1903
5 - BAKIRKÖY ASLAN
6 - BAKIRKÖY GENÇLİK
7 - BAKIRKÖY KARTALTEPE
8 - İSTANBUL BARIŞSPOR
9 - KADİM SPOR
10 - OSMANİYE İSTİKLAL
 
5.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
2 - BAYRAMPAŞA DEMİR
3 - BAYRAMPAŞA DOĞAN
4 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
5 - GÜRZAFER
6 - İSTANBUL BAFRA
7 - İSTANBUL GİRESUN
8 - MURATPAŞA
9 - TERAZİDERE
10 - TUNASPOR
11 - KADIRGA
12 - BAHÇELİEVLER ÇINAR
 
6.GRUP
 
1 - ÇIKSALIN
2 - OKMEYDANI FETİH
3 - A.PARSELLER
4 - AKŞEMSETTİN
5 - ALİBEYKÖYSPOR
6 - GÖKTÜRK SARAYSPOR
7 - KARADOLAPSPOR
8 - ÖZALİBEYKÖY
9 - EROKSPOR
10 - GÜZELTEPE
11 - ARAPHAN
12 - ESENTEPE ŞAHİN
 
7.GRUP
 
1 - 1453 FATİH GENÇLİK
2 - ÇELİKSPOR
3 - DAVUTPAŞA
4 - HALİÇ
5 - İSTANBUL MALATYASPOR
6 - KOCAMUSTAFAPAŞA
7 - VEFASPOR
8 - Y.S.SELİM
9 - MERKEZEFENDİ
10 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
11 - BATI TRAKYA
12 - SEKBANLAR SPOR
 
8.GRUP
 
1 - ALBAYRAK
2 - BEŞYÜZEVLER
3 - BÜYÜK ÜMİTLER
4 - G.O.PAŞA BARBAROS
5 - GAZİOSMANPAŞA
6 - GOP.VENÜS
7 - K.K.BEKİR MEVLANA
8 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
9 - YENİ ÖZKARTAL
10 - ASLAN YUVASI
11 - GAZİ MAHALLESİ
12 - YEŞİLPINAR
 
9.GRUP
 
1 - ALTINOVA
2 - GÜNEŞTEPE
3 - GÜNGÖREN ATLETİK
4 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
5 - GÜNGÖRENSPOR
6 - HAZNEDAR
7 - HAZNEDAR ÇETİNKAYA
8 - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI
9 - İSTANBUL GÜNGÖREN
10 - ŞEHZADEBAŞI
11 - TOZKOPARAN
12 - YILDIRIMBOSNA
 
10.GRUP
 
1 - ABİDEİ HÜRRİYET
2 - ARENA OLİMPİK GSK
3 - ASLANTEPE
4 - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT
5 - GÜNYAMAÇ
6 - HAMİDİYESPOR
7 - HÜR.EĞİTİM
8 - KAĞITHANE SADABAD
9 - NURTEPE GÜNEYYILDIZI
10 - ÖRNEKTEPE
11 - SEYRANTEPE OF
12 - HÜR.GÜCÜ
 
11.GRUP
 
1 - ÇELİKTEPE ÜMİT
2 - FATİH SULTAN MEHMET
3 - HARMANTEPE
4 - İST.BAYBURT
5 - İSTANBUL GÜMÜŞHANE
6 - KAĞITHANE
7 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
8 - SEYRANTEPE YEŞİLCE
9 - ŞİRİNTEPE
10 - YAHYA KEMAL
11 - YENİ ORTABAYIR
12 - ÇELİKTEPE
 
13.GRUP
 
1 - KANARYA
2 - KÜÇÜKÇEKMECE
3 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
4 - ÖZ YARIMBURGAZ
5 - SEFAKÖY
6 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
7 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF
8 - HALKALI TAŞTEPE
9 - BEZİRGANBAHÇE
10 - İFA
11 - İKİTELLİ
12 - İSTANBUL TRABZON
 
14.GRUP
 
1 - AÇI GENÇLİK
2 - AYAZAĞA
3 - BAHÇEKÖY
4 - ÇAYIRBAŞI
5 - ÇAYIRBAŞI ÖZKAN
6 - YILDIZ KANARYALAR
7 - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.
8 - SARIYER BLD.
9 - SARIYER F.S.M.
10 - USKUMRU KÖYÜ
11 - YENİKÖY
 
15.GRUP
 
1 - DİKİLİTAŞ
2 - FERİKÖY
3 - GERÇEK KUZEY
4 - PİYALEPAŞA
5 - KURUÇEŞME
6 - MAHMUTŞEVKETPAŞA
7 - SİMURG SPOR
8 - MECİDİYEKÖY
9 - EYÜP ÇIRÇIR İMAR
10 - AYAZAĞA ESEN
11 - YILDIZ
12 - KEMER FK
 
16.GRUP
 
1 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
2 - BAĞCILAR EĞİTİM
3 - BAĞCILAR EVREN
4 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
5 - BAĞCILAR ORDU
6 - CFS BAĞCILAR
7 - ÇAĞRIM MARMARA 1907
8 - GÜNEŞLİ
9 - İSTANBUL BULANCAK
10 - KISIRKAYA
11 - ATAKENT 2015
12 - ATAKENT GELİŞİM
 
17.GRUP
 
1 - ASLANORDU GENÇLİK
2 - ES.KULÜP ATLETİK
3 - ESENLER
4 - ESENLER KENTYILDIZ
5 - HASİP DİNÇSOY İÖO
6 - İST. ESENLER TOKAT
7 - ÖZ Y.SELİM
8 - ZARA EKİNLİ
9 - SULTANGÜCÜ
10 - SULTANGAZİ İSMETPAŞA
11 - SULTANGAZİ
 
18.GRUP
 
1 - BEŞTELSİZ
2 - DAMLASPOR
3 - EROĞLU
4 - IRMAKSPOR
5 - SELVİSPOR
6 - TELSİZ
7 - Y.GÜNEŞ
8 - YEŞİLILGAZ
9 - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET
10 - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE
11 - ZEYTİNBURNU ZAFER
 
19.GRUP
 
1 - BEYKOZ 1908
2 - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
3 - ÇUBUKLU
4 - DNZ. İŞLETMELERİ
5 - GÜMÜŞSUYU
6 - KAVACIK
7 - PAŞABAHÇE
8 - RİVASPOR
9 - RÜZGARLIBAHÇE
10 - SOĞUKSUSPOR
11 - TED İSTANBUL KOLEJİ
12 - ÇİĞDEMSPOR
 
20.GRUP
 
1 - BEYKOZ AKBABA KÖYÜ
2 - BARBAROS
3 - ÇAMLICASPOR
4 - ÇENGELKÖY
5 - İSTANBUL DSİ
6 - SELİMİYE
7 - ÜNALANSPOR
8 - VALİDE TAYFUN
9 - ÜSKÜDAR SALACAK
10 - ANADOLU HİSARI
 
21.GRUP
 
1 - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ
2 - ÇEKMEKÖY ÇARŞI
3 - TAŞDELEN
4 - ŞİLE YILDIZ
5 - SANCAKTEPE
6 - SANCAKTEPE ZİGANA
7 - SARIGAZİ
8 - ÇAKMAKSPOR
9 - KARABEKİRSPOR
10 - YAMANSPOR
11 - DUDULLU
12 - MODAFEN
 
22.GRUP
 
1 - ATAŞEHİR ARENA SPOR
2 - ATAŞEHİR ÇAMOLUK
3 - ATAŞEHİR DOĞUŞ
4 - ATAŞEHİR YONCASPOR
5 - ATAŞEHİRGÜCÜ
6 - BATI ATAŞEHİR SPOR
7 - İSTANBUL ATAŞEHİR
8 - ÖZESATPAŞA
 
23.GRUP
 
1 - ERENKÖY ACAR
2 - ERENKÖY GENÇLİK
3 - HİLALSPOR
4 - KOŞUYOLU
5 - YELDEĞİRMENİ
6 - LİBADE
7 - ÖRNEK GENÇLİK
8 - SİTESPOR
9 - İSTANBUL KARTALLARI
 
24.GRUP
 
1 - 1923 ESENKENT
2 - K.BULVARSPOR
3 - SOĞANLIK
4 - 1905 MALTEPE GENÇLİK
5 - BALKAN YEŞİLBAĞLAR
6 - İDEALTEPESPOR
7 - GİRNE GENÇLİK
8 - İSTANBUL SAHİL SPOR
 
25.GRUP
 
1 - ESENKENT
2 - GÜLENSU SPOR
3 - KARTAL YUVASI
4 - BAŞIBÜYÜKSPOR
5 - GÜLSUYU
6 - KÜÇÜKYALI YELKEN
7 - MALTEPE ZÜMRÜTEVLER
8 - MALTEPE YILDIZ
 
26.GRUP
 
1 - DOLAYOBA
2 - FK 1864
3 - KBS KURTKÖY
4 - KURTKÖYSPOR
5 - PENDİK DOĞAN
6 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
7 - PENDİK VELİBABA
8 - PENDİKGÜCÜ
 
27.GRUP
 
1 - İSTANBUL AĞRI SPOR
2 - KAYNARCA
3 - PENDİK ESENYALI
4 - PENDİK KAVAKPINAR
5 - AYDINLISPOR
6 - İSTAN SPOR
7 - ONAYSPOR
8 - TUZLA ŞİFA
 
28.GRUP
 
1 - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR
2 - BAYRAMPAŞA
3 - BEŞİKTAŞ A.Ş.
4 - KASIMPAŞA
5 - B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR
6 - EYÜPSPOR
7 - FATİH KARAGÜMRÜK
8 - SİLİVRİSPOR
9 - GALATASARAY A.Ş.
 
29.GRUP
 
1 - FENERBAHÇE A.Ş.
2 - PENDİKSPOR
3 - SANCAKTEPE BLD.
4 - SULTANBEYLİ BLD.
5 - TUZLASPOR
6 - ÜMRANİYE
7 - MALTEPE
8 - KARTALSPOR
 
12.GRUP
 
1 - SİYAVUŞPAŞA
2 - İSTANBUL ÜNYE
3 - ŞİRİNEVLER
4 - YENİBOSNA
5 - BAHÇELİEVLER
6 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
7 - İSTANBUL ARTVİN
8 - KOCASİNAN
9 - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK
10 - İSTANBUL SİNOP
11 - İSTANBUL BALKAN SPOR
12 - SULTANMURAT