GRUPLAR
2017-2018 Sezonu U17/A  Grupları

1.GRUP
 
1 - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
2 - ARNAVUTKÖY BLD.
3 - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.
4 - ESENYURT ACAR
5 - GÜRPINAR
6 - BÜYÜKÇEKMECE BLD.
7 - BEYLİKDÜZÜ DEMİR
8 - ESENYURT
 
2.GRUP
 
1 - BAYRAMPAŞA
2 - HALİDE EDİP ADIVAR
3 - ÇATALCA
4 - SİLİVRİSPOR
5 - ANADOLU BAĞCILAR
 
3.GRUP
 
1 - GÜNEŞTEPE
2 - ALTINOVA
3 - KANARYA
4 - ESEN BAYBURT
5 - SULTANGAZİ
6 - İSTANBUL KAYAŞEHİR
7 - BAYRAMPAŞA TEKNİK
8 - KÜÇÜKÇEKMECE
 
4.GRUP
 
1 - İSTANBUL KASTAMONU
2 - KUŞTEPE
3 - İSTANBUL GÜNGÖREN
4 - AYAZAĞA
5 - ÇELİKTEPE
6 - TEPEBAĞ KÜLTÜR
7 - İST. ESENLER TOKAT
8 - BAHÇELİEVLER SOĞANLI
 
5.GRUP
 
1 - İSTANBUL SOMA
2 - YENİKÖY
3 - THY
4 - K.K.BEKİR MEVLANA
5 - YENİBOSNA
6 - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR
7 - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR
 
6.GRUP
 
1 - İSTANBUL BARIŞSPOR
2 - DAMLASPOR
3 - ESENLER
4 - OKMEYDANI FETİH
5 - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN
6 - EROĞLU
7 - CFS BAĞCILAR
8 - 1907 A.Ç.ÇEŞME
 
7.GRUP
 
1 - BAĞCILAR ASİL KARTAL
2 - GÜNGÖRENSPOR
3 - SÖĞÜTLÜÇEŞME
4 - BAŞAKŞEHİR
5 - GAZİ MAHALLESİ
6 - GALATA
7 - ZARA EKİNLİ
 
8.GRUP
 
1 - FERİKÖY
2 - ÖZ Y.SELİM
3 - ÖZALİBEYKÖY
4 - HALKALI TAŞTEPE
5 - GÜNGÖREN DOĞUŞ
6 - SEKBANLAR SPOR
7 - SARIYER BLD.
8 - ABİDEİ HÜRRİYET
 
9.GRUP
 
1 - YAHYA KEMAL
2 - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK
3 - CEVAT KÖPRÜBAŞI
4 - KOCASİNAN
5 - ALBAYRAK
6 - AVCILAR BELEDİYE
7 - VEFASPOR
 
10.GRUP
 
1 - GAZİOSMANPAŞA
2 - A.PARSELLER
3 - İSTANBUL TRABZON
4 - HAZNEDAR
5 - ES.KULÜP ATLETİK
6 - İSTANBUL SİNOP
7 - SEYRANTEPE OF
8 - OSMANİYE İSTİKLAL
 
11.GRUP
 
1 - İST.BAYBURT
2 - TÜRK TELEKOMSPOR
3 - YILDIRIMBOSNA
4 - İFA
5 - BAYRAMPAŞA DEMİR
6 - BATI TRAKYA
7 - İKİTELLİ
 
12.GRUP
 
1 - KOSOVA GÜÇSPOR
2 - YILDIZTABYA
3 - ŞEHZADEBAŞI
4 - ASLANTEPE
5 - TUNASPOR
6 - İST.GENÇLERBİRLİĞİ
7 - SELVİSPOR
8 - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.
 
13.GRUP
 
1 - PENDİK ESENYALI
2 - DUDULLU
3 - ORTAÇEŞME
4 - KAVACIK
5 - MALTEPE
6 - ÇUBUKLU
7 - KAYNARCA
8 - İSTANBUL KARTAL BLD
 
14.GRUP
 
1 - BULVARSPOR
2 - GÜLSUYU
3 - CEVİZLİ ANADOLU
4 - İSTANBUL DSİ
5 - SANCAKTEPE ZİGANA
6 - SULTANBEYLİ
7 - İSTANBUL SAHİL SPOR
8 - SELİMİYE
 
15.GRUP
 
1 - ÇAKMAKSPOR
2 - ACIBADEM ÜSKÜDAR
3 - İDEALTEPESPOR
4 - BAĞLARBAŞI
5 - ÇENGELKÖY
6 - FK 1864
7 - DOLAYOBA
8 - SANCAKTEPE
 
16.GRUP
 
1 - PAŞABAHÇE
2 - PENDİK GÜLLÜBAĞLAR
3 - KARTAL ÇAVUŞOĞLU
4 - KARTALSPOR
5 - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK
6 - PENDİKGÜCÜ
7 - BEYKOZ 1908
8 - ÇAMLICASPOR